Gitschberg Jochtal - hotel Zur Linde (meransen/Mühlbach) - cca 50

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Jižní Tyrolsko, Dolomiti Superski - Valle Isarco Gitschberg
Ubytování Hotel gasthof Zur Linde
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Gitschberg Jochtal autobusem do Itálie 2017 - hotel ** Zur Linde Mühlbach cca 50 m od lanovky do skiareálu Gitschberg - ubytování ideální pro RODINY s dětmi

Z Prahy cca 625 km

Hotel v centru obce cca 50 m od lanovky do skiareálu Gitschberg (lanovka přepravuje do vyšší nadm. výšky – do městečka Meransen, kde se rozprostírá lyž. areál Gitschberg, který je propojen se skiareálem Jochtal, skibus (cca 50 m od hotelu) jezdí do lyž. střediska Jochtal. Skiareál Plose cca 18 km od hotelu, cca 25 km skiareál Kronplatz. Z obce Mühlbach jezdí vlak (skitrain) k lyž. středisku Kronplatz (kabinová lanovka Percha) a od této zimní sezóny nově také do stř. Helm (hotel cca 200 m od žel. nádraží). Běžecké tratě (Val a Meransen) cca 7 km od hotelu.

Skiresort Gitschberg – Jochtal (1.307 – 2.498 m n.m.) Lyž. tratě: 20% modré, 55% červené, 25% černé, celkem 44 km lyž. tratí, 16 lanovek a vleků, 32 km stop pro běžkování

- nová kabinková lanovka ze sezóny 2011/12 propojující skiareály Gitschberg a Jochtal + nová modrá trať Schwandt
- lyž. komplex pouze 7 km od dálnice Bolzano – Brixen
- vysoká garance sněhu na jižních svazích hory Pfunder
- Gitschberg – Jochtal je držitelem několika prestižních ocenění (skiresort TOP family friendly, dále vítěz v úpravě lyž. tratí, výhodná cena atd.)
- funpark pro free lyžaře a snowborďáky ve městě Vals (Jochtal) + obliba snowkitingu
- lyž. region „child-friendly“ = kvalitní vypracovaná péče o malé lyžaře + 3 dětské parky
- aktivní carvingové lyžování v horních partiích na červené Sonnenberg Gitsch v Meransenu (Gitschberg)
- Jochtal: v horní části se nacházejí řídce zalesněné carvingové pisty se 6sedačkou a ve vrchní pasáži dvě černé tratě - jedny z nejprudších, jaké je ještě možné upravovat
- Gitschberg-Jochtal poskytuje nádherný panoramatický výhled na Eisacktalské údolí (Eisack Valley)
- aprés-ski zábava (krytý bazén Alpinpool v Meransenu, procházky ve sněžnicích, zábava na sáňkách, jízda na saních tažených koňmi atd.)
Ubytování
Popis ubytování: restaurace, bar, bezplatné parkování (dle aktuální obsazenosti). Pokoje 2-4lůžkové s příslušenstvím, TV-SAT, telefon, některé pokoje s balkónem. Dom. mazlíček povolen na vyžádání. Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.
Stravování
polopenze (snídaně bufet, večeře předkrm, hl. chod, salátový bufet)
Doprava
Program zájezdů: odjezd Praha st. metra Hradčanská v 21.00 hod., ráno příjezd do hotelu, možnost převlečení ve společenské místnosti hotelu, individuální lyžování ve skiareálu Gitschberg-Jochtal (střediska vzájemně propojena), po lyžování návrat lanovkou (stř. Gitschberg), nebo skibusem (stř. Jochtal), večeře. Předposlední den zájezdu po snídani a lyžování odjezd v cca 18 hod. do ČR. Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice. Jednotlivá další nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os.
 
Další nástupní místa podle tras v termínu 10.02.-15.02.2017 (Pá-St, záj. IT 282) Trasa B: Děčín, Ústí n. L., Teplice, Litoměřice, Kralupy n. Vl. a Trasa E: Rakovník, Kladno, Slaný. 4 dny lyžování. Skipas cca 171 euro/dosp.os.
Další nástupní místa podle tras v termínu 08.03.-13.03.2017 (St-Po, záj. IT 286) Trasa B: Děčín, Ústí n. L., Teplice, Litoměřice, Kralupy n. Vl. a Trasa C: Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Kolín, Poděbrady. 4 dny lyžování. Skipas cca 171 euro/dosp.os.

Gitschberg-Jochtal - autobusové zájezdy s denním přejezdem do Itálie - více info v CK.
Pozn.: služby průvodce CK* (během zájezdů není přítomen průvodce CK, je přítomen pouze během cesty autobusem CK tam a zpět, tzn. průvodce první den ubytuje klienty a poslední den organizuje odjezd a s klienty odjíždí do ČR).
 
Nabídka autobusových zájezdů Gitschberg - Jochtal v Pdf + ceník skipasů
 
Pro více informací o skiareálu, skimapa, ceník skipasů....klikněte ZDE

 Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.