Golf u moře – Golf Club Cosmopolitan – Toskánsko – výhodný unlimi...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Pisa
Název ubytování Resort Cosmopolitan
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na golf
Cena za osobu celkem od 2 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Takřka celoroční golf v Itálii. Krásný italský golfový resort Golf & Country Club Cosmopolitan leží necelý kilometr od kouzelných pláží toskánského letoviska Tirrenia nedaleko Pisy a věhlasné Florencie. Ubytování přímo na golfovém hřišti. Neomezený golf (unlimited golf), skvělé podmínky pro předjarní golfový trénink, i pro letní golfovou rekreaci s koupáním v moři a bazénech. K příznivému klimatu, ve kterém se hraje golf od února do listopadu samozřejmě napomáhá blízkost moře. Navíc od května do konce září lze golf spojit s koupáním ve velkém bazénu samotného resortu, nebo v moři (pěkná soukromá pláž patří resortu). Od moře je golfový areál oddělen piniovým hájem, kde najdete další golfové hřiště Golf Club Tirrenia. V nedalekém okolí se nacházejí klenoty italské architektury ve městech Pisa (12 km, šikmou věž netřeba představovat), Lucca (26 km, slavný amfiteátr) a především Florencie (80 km). Důležité je samozřejmě zeměpisné umístění tohoto krásného resortu. Nachází se již dostatečně na jihu (jižněji než např. Zadar, nebo San Marino), aby zde bylo možno hrát za dobrých podmínek golf celoročně. Na druhé straně, je vzdálen jen cca 1.000 km z Brna a Prahy (95% po dálnici), což je vzdálenost bez problému dosažitelná vozem. Navíc si přivezete vše pro golf a další radovánky sebou (bez rizika ztracení, či zničení na letišti).
{{clanek:mapa hřiště-Cosmopolitan Italie}}
Nádherné mistrovké 18 jamkové hřiště Golf Clubu Cosmopolitan (par 72) navržené architektem Davidem Mezzacane ve stylu skotských linksů. Blízkost moře způsobuje, že vaši hru často ovlivňuje vítr. Hřiště je vystavěno na ploše 70 hektarů. Setkáte se zde často s vodou, malá část jamek vás dovede do lesa. Většina rovinatého hřiště se rozprostírá na loukách s množstvím stromů. Mimo 18 jamkového hřiště zde naleznete driving range (10 krytých odpališť, 20 otevřených), putting green, pitching green, cvičné bankry, proshop, golfovou školu.
Hosté ubytování v apartmánech rezortu zde mají zvýhodněnou cenu (sleva cca 35%) Green Fee a především mohou využít mimořádně výhodné akce „unlimited golf“, umožňující hrát (v případě mimořádných fyzických dispozic) golf celodenně (27 i 36 jamek) za zlomek standardní ceny. V hlavní sezóně vyžadován HCP 36 (především o víkendech). Vedle hřiště je recepce a restaurace.
Navíc pro hosty sleva 15% na tenis a zdarma zapůjčení kol (po předrezervaci).
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Cosmopolitan, délky}}
{{clanek:cenik-golf-cosmopolitan}}

Ve vzdálenosti 300 m leží krásné, piniemi obklopené 9 jamkové golfové hřiště Golf Clubu Tirrenia.

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 1000 km z Prahy 1000 kmz Ostravy 1160 km

Popis stravování

Cena bez stravy. Možnost stravování v restauraci resortu.

Popis ubytování

Apartmány resortu Cosmopolitan : komplex pěti nových, dvoupatrových apartmánových objektů se rozkládá kolem velkého olympijského plaveckého bazénu s výhledem na hřiště.Prostorné apartmány jsou komfortně a moderně zařízené. Apartmány v patře mají balkon nebo terasu, přízemní apartmány malou zahrádku. Všechny apartmány se skládají z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, koupelnou se sprchovým koutem a jednou (Bilocale), nebo dvěma ložnicemi (Trilocale). Jsou vybaveny kuchyňským koutem, satelitní TV, klimatizací, telefonem a wi-fi.V komplexu se nachází recepce (8.00 - 20.00), restaurace, parkoviště, velký olympijský plavecký bazén, fotbalové hřiště, dětský koutek, půjčovna kol a prádelna. V létě je nabídka doplněna o exkluzivní soukromou pláž Beach Cosmopolitan. V ceně týdenních pobytů je zahrnut slunečník, plážové židle a kyvadlová doprava na pláž. Na pláži najdete samoobslužnou restauraci a bar, hřiště na plážový volejbal, mini fotbal, školu windsurfingu, vodní sporty, dětský klub a dětské hřiště.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.