Holiday Inn Express Rome - San Giovanni

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Řím
Název ubytování Holiday Inn Express Rome - San Giovanni
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem od 6 520 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Natour
Popis ubytování

UbytováníÚčelně vybavené nekuřácké pokoje mají koupelnu, SAT TV, mini bar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, připojení k internetu, telefon, klimatizaci, rádio a fén.VybaveníK vybavení hotelu patří recepce, trezor na recepci, možnost připojení k internetu, bar, parkoviště, klimatizace, snídaňový bar, konferenční prostory.
Stravování je zajišťěno formou snídaně.Další informaceVýše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Popis lokality ubytování

MístoŘím, jedno z nejstarších měst v historii Evropy, centrum vzdělanosti, umění, módy, sídlo křesťanské církve. Současně je tepajícím městem se spoustou denní i noční zábavy. Město láká ročně tisíce turistů k prohlídce mnoha památek od Kolosea až po náměstí Piazza Venezia, kterému dominuje palác stejného názvu. Nevynechejte ani náměstí umělců Piazza Navona, luxusní ulici Via Condotti a Španělské schody (poblíž můžete ochutnat nejlepší capuccino v Římě ve stylové kavárně El Greco), na závěr Vás jistě nadchne barokní Fontána di Trevi. Navštivte nejmenší stát světa, Vatikán, se slavným chrámem sv. Petra a Sixtinskou kaplí.PolohaPříjemný hotel kategorie 3* leží v dosahu centra Říma. Nejrychleji Vás tam odveze metro, jehož stanici najdete cca 700 metrů od hotelu. Hotel má skvělý poměr ceny a kvality.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.