Hotel Albatros

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kampánie, Ostrov Ischia
Ubytování Hotel Albatros
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 120 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Albatros ve středomořském stylu, situovaný podél moře blízko zálivu a slavných Posseidonových lázní, se nachází přibližně 200 m od pláže Cava dell' Isola, 1000 m od pláže Citara a 1000 m od centra městečka Forio. Pro hosty je k dispozici klimatizovaná restaurace, internet point u recepce, bar, TV místnost s wi-fi připojením zdarma (u bazénu a v recepcí), parkoviště, dva venkovní termo-minerální bazény (jeden vyhřívaný s hydromasážemi) a sluneční terasa. Možnost termálních procedur v blízkém termálním centru.
Pokoje Standard se nacházejí v budově s recepcí, pokoje Superior pak v zahradě u bazénu, všechny s výhledem na moře.
Stravování - snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu a zeleninový bufet. Možnost plné penze za příplatek 4 100,- Kč/os. V období okolo 13/8 - 16/8 se na místě platí povinný příplatek za srpnovou galavečeři ve výši 35 €/osoba.

Slevy na 3. lůžko: děti do 12 let v období do 27/5 a od 16/9 zdarma, od 5/8 do 26/8 sleva 50% a v ostatních termínech za cenu 4 100,- Kč/os., dospělí sleva 20%.
Slevy na 4. lůžku: děti do 12 let 50%, dospělí sleva 20%.

Povinně se platí pobytová taxa přibližně 1-2€/os./den.
(double2): dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, TV, trezor, klimatizace (v hlavní sezoně zdarma), telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní vyhřívaný bazén, venkovní bazén s termální vodou, parkoviště, wi-fi, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.