Hotel Antares Le Terrazze

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sicílie, Letojanni
Ubytování Hotel Antares Le Terrazze
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 12 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený hotel Le Terrazze, který patří do komplexu tří terasovitých hotelů, nacházející se v městečku Letojanni. Všechny tři hotely jsou propojeny lanovkou. Pláž je vzdálena přibližně 600 m.
K dispozici je recepce, restaurace (v hotelu Olimpo), bary (Hotel Olimpo), animační programy cca květen-září. Za poplatek lze využívat wellness centrum v hotelu Olimpo (vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, Kneippův okruh, posilovna, masáže, fitness) a parkoviště za poplatek 5€/den.
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací (zapínána v časech určených hotelem), minibarem, trezorem (za poplatek) a TV.
Stravování formou polopenze. Možnost objednání all inclusive.

Slevy na 3. lůžko: děti do 12 let zdarma, do 16 let sleva 50%, ostatní 20%.

V Letojanni se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 2 €/os./noc pro hotely 4*-5* a cca 1 €/os./noc pro hotely 1*,2* a 3*.
(double2): Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem, minibarem, klimatizací (červen-září) a balkonem s výhledem na moře.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, wi-fi, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.