Hotel Antares

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sicílie, Letojanni
Ubytování Hotel Antares
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 10 850 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní hotel Antares nachází se v městečku Letojanni a patří do komplexu tří terasovitých hotelů (Olimpo a Le Tarrazze) propojených lanovkou. Pláž je vzdálena přibližně 300 m.
K dispozici je recepce, restaurace, bar, parkoviště, výtah, bazén pro dospěle a pro děti, wi fi (za poplatek 3€/hodina), dětské hřiště, animace (cca kveten - září). Za poplatek 5 EUR/os./vstup lze využívat wellness centrum v hotelu Olimpo (vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, Kneippův okruh, posilovna, masáže, fitness), tenisový kurt, minigolf, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, půjčovnu kol a půjčovna aut.
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, centrální klimatizací (zapínána v časech určených hotelem), minibarem, fénem, trezorem a TV.
Stravování formou polopenze - snídaně a večeře. Za poplatek možnost objednání All inclusive.

Slevy na 3. lůžko: děti do 12 let zdarma, do 16 let sleva 50%, ostatní 20%.

V Letojanni se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 2 €/os./noc pro hotely 4*-5* a cca 1 €/os./noc pro hotely 1*,2* a 3*.
(double2): dvoulůžkový pokoj s možnosti přístýlky, koupelna, fén, telefon, TV sat, minibar, trezor, klimatizace (cca květen - září.)

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, wellness, TV, trezor, klimatizace, animace, polopenze, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.