Hotel Arisch

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Aprica
Ubytování Hotel Arisch
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou kontinentálního bufetu včetně nápojůvečeře - servírované menu s výběrem ze 2 až 3 teplých předkrmů a 3 až 4 hlavních jídel se 2 přílohami, salátový bufet, servírovaný dezert či ovoce, nápoje za poplatek

Popis ubytování

PolohaAprica, centrum - 100 m, skiareál Aprica - 250 m, skibus - 100 mVybavenírecepce, bar, spol.místnost s TV, restaurace, dětský koutek, wi-fi, lyžárna, výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání za popl., sauna, pára, relaxační koutek s lehátkyUbytováníStandard s možností 1 přistýlky- 18 m² - pokoj s manž.postelí a případně 1 sam.lůžkem, soc.zař., zpravidla balkon, TV, telefon, fén, trezor, Wi-FiSuperior 2/3 - 22 m² - prostornější pokoj s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení, TV, telefon, fén, trezor, Wi-Fi, minibar, balkonTipy pro správnou volbustylově zařízený a pořád novotou vonící rodinný hotelprostorné a romanticky zařízené pokojeideální poloha blízko centra i lyžařské nabídkyexcelentní kuchyně oceněná hvězdičkou Michelin

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMenší středisko ležící 35 km od stejnojmenného průsmyku s dlouholetou lyžařskou tradicí (v 70. a 80. letech patřilo mezi absolutní špičku). Po znovuotevření areálu Baradello se nabídka rozšířila o 2 moderní 4sedačkové lanovky a dalších 15 km sjezdových tratí.


Terény: Pestrá paleta všech typů tratí od náročných černých, na kterých v minulosti trénovala italská reprezentace, přes kvalitní červené, rozložené v rámci celého areálu, až po širokou nabídku pro nejmenší lyžaře (včetně pojízdných koberců) na úpatí kopce, uspokojí všechny typy lyžařů. Ochuzeni se mohou cítit jen milovníci lyžování ve volných terénech a freestyle snowboardingu. Nezanedbatelnou výhodou je vzájemná propojenost celého areálu a jeho dosažitelnost pěšky z většiny ubytovacích kapacit.
Après ski: Po celodenním lyžování přijde vhod návštěva městského bazénu nebo procházka starobylým centrem městečka zakončená v některé z místních restau rací, barů či diskoték.


Tipy skipasů:
Aprica: platí pro areál Aprica.
Valadiski: platí pro skiareál Aprica a navíc 2 dny lyžování v areálu Tonale/Ponte di Legno (pro skipas od 6 dnů).


Výhody: Lyžařské terény vhodné pro všechny typy lyžařů včetně těch nejmenších, stále se zvyšující procento umělého zasněžování zajišťující dobré sněhové podmínky zpravidla až do druhé poloviny dubna, poloha všech ubytovacích kapacit v pěším dosahu skiareálu.


Nevýhody: Menší úhrn celkové délky sjezdových tratí, nižší nadmořská výška, téměř nulové volné terény, velké množství vleků v poměru k sedačkovým lanovkám.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Slides, Tables, Funbox a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.