Hotel Aurora

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Hotel Aurora
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní hotel v blízkosti centra oblíbeného střediska Lignano a cca 300 m od krásné písečné pláže. Veškeré služby v blízkosti.

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech, salátový bufet.

Popis ubytování

VybaveníTřípatrový hotel s výtahem disponuje 32 pokoji. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, velká terasa a parkovací místa u hotelu. Pokoje jsou nově renovované.

Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Komfortní a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou/WC, některé jsou s balkonem (nelze garantovat). Většina čtyřlůžkových pokojů má palandu.

Vybavení:

satelitní televize
telefon
klimatizace
trezor

Popis lokality ubytování

PolohaModerní hotel se nachází blízko centra oblíbeného severoitalského střediska, nákupní možnosti jsou cca 100 m od ubytování. Podél pobřeží se nachází celá řada barů, vináren, zábavných podniků s večerní hudbou, karaoke nebo animačními programy.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.