Hotel Bottamedi

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Paganella, Andalo
Ubytování Hotel Bottamedi
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 10 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou kontinentálního bufetuvečeře - servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů a 3 hlavních jídel se 3 přílohami, salátový bufet, servírovaný dezert.

Popis ubytování

PolohaAndalo, centrum - 0 m, skiareál Paganella - 100 m, skibus - 30 mVybaveníRecepce, lobby s TV, bar, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, společenská místnost, dětský koutek, wi-fi, úschovna lyží, prostor pro úschovu zavazadel, výtah, vyhrazené parkoviště (1 auto / pokoj)UbytováníStandard- vždy manželská postel, 3. lůžka pevná či formou přistýlky, u čtyřlůžkových pokojů zpravidla palanda, vlastní příslušenství, TV, telefon, fén, trezor, Wi-Fi, většinou balkonTipy pro správnou volbuperfektní lyžařská poloha prakticky přes ulici od lanovky a současně přímo v centru městečka Andalopříjemný hotel s rodinnou atmosférou, ochotný personál a chutná místní kuchyněkomfortně vybavené pohodlné pokoje

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast Paganella nabízí celý řetězec nejmodernějších lanových drah, které jsou mezi sebou navzájem propojeny a mají hodinovou kapacitu přibližně 25000 osob. Celkem je v oblasti Paganelly k dispozici 32 km sjezdovek. Umělé zasně žování po celou zimní sezonu zaručuje dobré sněhové podmínky od začátku prosince až do konce sezony. Dokonalý systém lanovek vyváží lyžaře do 2 125 metrů ze dvou lyžařských center – Andala a Santel.
Terény: Vzájemně provázané lyžařské tratě areálu Paganella jsou určené především pro středně pokročilé lyžaře, začátečníci si přijdou na své na okraji Andala, kde jsou vhodné svahy ideálně doplněné krátkou sedačkovou lanovkou. Lyžařský skipas lze zakoupit samostatně na oblast Paganelly či na celou oblast Skirama Dolomiti, zahrnující Madonnu, Pinzolo, Folgaridu/Marillevu, Pejo, Tonale, Ponte di Legno a Monte Bondone.Après ski: Krytý plavecký bazén, zimní stadion, diskotéky, bary, pizzerie, jízdy na koni, půjčovna motorových saní.
Typy skipasů:
Paganella – platí pro skiareál Paganella Combi – platí 5 dní jako Paganella a 1 den ve všech střediscích Skirama Dolomiti. Ani jeden z těchto skipasů nezahrnuje menší skiareál v Molvenu. V ceně ubytovacích kapacit v Andalu je zahrnuta Winter Card opravňující k využívání městského skibusu, zvýhodněnému vstupu do bazénu a 10% slevě na bruslení.
Výhody: Stále se rozvíjející lyžařské středisko, dokonalá provázanost všech sjezdovek obepínající masív Paganelly ze 3 stran, systém umělého zasněžování, velmi dobrá upravenost sjezdovek.
Nevýhody: Omezená nabídka sjezdovek pro náročné lyžaře, limitované možnosti lyžování ve volném terénu, nižší nadmořská výška, ne zcela kompletní infrastuktura oblasti.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.