Hotel Club Colostrai

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardinie, Colostrai
Ubytování Hotel Club Colostrai
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 37 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pláž
Dlouhá široká pláž s jemným, světlým pískem a plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka na pokoj, kromě 1.řady zdarma). Na pláži se nachází bar, sprchy a toalety.Plážové osušky je možné na místě zapůjčit, případně i koupit.

Speciální nabídky
7=6 v termínu 10. 9. - 17. 9. 2017 - již aplikováno v ceně.Jednolůžkový pokoj CLASSIC bez příplatku od 10. 9. - již aplikováno v ceně. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání – dle momentální kapacity hotelu.Sleva 10% pro seniory 65+: od 10. 9.(nevztahuje se na příplatky)Sleva 1 dospělý + 1 dítě do 18 let speciální cena v období 28. 5. - 5. 8. a od 27. 8. do 17. 9. - již aplikováno v ceně.SLEVY NELZE SČÍTAT.

Sport a animace
Bazén se sladkou vodou vybavený lehátky, slunečníky a s vyhrazenou částí pro děti, 2 kurty na bocce, 1 tenisový kurt s umělou trávou, 1 tenisový kurt s osvětlením (za příplatek), plážový tenis, beach volejbal, ping pong, stolní tenis. V blízkosti hotelu se nachází potápěčské centrum, které nabízí kurzy pro děti i dospělé každý den, odjezd vždy na raftu z veřejné pláže, jízda na koni, výlety v okolí a lodní výlety - vše za poplatek.

Popis ubytování

UbytováníHotelový komplex disponuje celkem 148 pokoji rozdělenými do typologie CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře (bez možnosti přistýlky). Pokoje Classic s výhledem na moře jsou v celém resortu pouze 4 a to dvoulůžkové bez možnosti přistýlky, jsou pouze na vyžádání a za příplatek.Některé pokoje se nacházejí v hlavní budově a nemají ani terasu ani balkon, většina pokojů je však rozmístěna v krásných malých domcích ve vzrostlé zahradě.Příjemně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (všechny čtyřlůžkové pokoje mají palandy) jsou vybavené fénem, klimatizací, tv, mini ledničkou, telefonem, trezorem. Hotel dále disponuje 4 pokoji pro tělesně postižené - všechny jsou dvoulůžkové. Na pláž je pro tělesně postižené osoby speciálně upravený přístup - cestička ze dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře. Není zde možnost propojených pokojů. Psi nejsou v hotelu akceptováni.Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.VybaveníSoučástí hotelu Colostrai je recepce, tv sál, restaurace (stravování formou bufetu včetně kuchařské show), bar, sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti vybaven slunečníky a lehátky, obchod s místními produkty a suvenýry, půjčovna aut, motorek a kol, parkoviště. Po celý den probíhají animační programy převážně v italském jazyce pro děti i dospělé (po celý den zábavný program, kurzy tance, divadlo, diskotéka na pláži).Služby za poplatek: kadeřnictví, manikůra, plážový servis v první řadě, vodní sporty na pláži vč. potápění, masáže.Pro děti: oddělená část bazénu, dětský koutek, miniklub a juniorklub.Wi-fi u bazénu, v baru u bazénu a v prostorách recepce zdarma.

Popis lokality ubytování

CharakteristikaFONTI:http://www.qspiagge.it/sardegna/muravera/spiaggia-colostrai-di-muravera/http://www.traccedisardegna.it/spiagge/colostrai-cristolaxeddu--------------------INFORMAZIONI GENERALILa spiaggia di Colostrai si trova sulla costa sud orientale della Sardegna, a pochi chilometri dalla citta' di Muravera. Si tratta della parte meridionale di un lungo arenile di circa 2 chilometri.Per questo motivo, nonostante sia una delle piu' famose e frequentate del litorale, anche nei mesi piu' caldi la spiaggia si presenta non troppo affollata.NATURALa spiaggia è formata da sabbia bianca e soffice. L'acqua è chiara, di colore azzurro e turchese, ed è particolarmente indicata per i bambini per la bassa profondità del fondale vicino alla riva. Alle sue spalle si trova l'omonimo stagno, che gode della presenza di fenicotteri e della rigogliosa macchia mediterranea circostante.DA VISITAREL'area di Muravera e' luogo di interesse storico e archeologico, con i suoi menhir nei complessi megalitici a Piscina Rei e Cuili Piras, le tre torri spagnole e la chiesa di San Nicola.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.