Hotel Club Piandineve

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Tonale
Ubytování Hotel Piandineve
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 10 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou kontinentálního bufetu včetně nápojůvečeře - formou bufetu 5 až 8 studených a teplých předkrmů, 2 až 4 hlavních jídel, 2 až 4 příloh, salátů, dezertů / ovoce a sýrů, voda, víno, ostatní nápoje za poplatek;1x týdně typicky místní večeře

Popis ubytování

PolohaTonale, centrum - 700 m, skiareál Tonale / Ponte di Legno - 100 mVybavenírecepce, lobby, bar s TV sat., wi-fi, restaurace, americký bar, diskotéka, miniklub (od 3 do 14 let; v italském a anglickém jazyce), 7x týdně anim.programy, videohry za popl., trezor za popl., lyžárna, 3x výtah, parkoviště, garážová stání za popl., šipky, stolní fotbalPro osoby starší 12let a za poplatek: finská sauna, horské sluníčko,masáže, kosmetické služby, posilovna.UbytováníStandard - pokoj s manž.lůžkem nebo 2 sam.lůžky s možností 2 přistýlek, TV, telefon, fén, trezor, nápojová lednička,3. a 4. lůžka vždy pevná; sociální zařízení vždy se sprchou; za příplatek lze objednat též nadstandardní pokoje pro 5 až 6 osob (s palandou, dvoupodlažní, možnost propojených pokojů a pod.)Tipy pro správnou volbuvíce než atraktivní cenové podmínky a dostatečná kapacita i pro opravdu velké skupinyvynikající poloha jen kousíček od lyžařského areálu, přímo pod fantastickou sjezdovkou "Paradiso"široká vybavenost a bohaté zázemíjedny z nejlepších panoramatických výhledů v okolístrava formou bohatého bufetu, voda a víno u večeře v ceně

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast Tonale / Ponte di Legno / Temú se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole v místě, kde pomyslná hraniční čára mezi regiony Trentino a Lombardie prochází přímo centrem Tonale ležícího v nadmořské výšce 1 883 m.


Terény: 92 kilometrů sjezdových tratí rozčleněných dle náročnosti do modrých, červených a černých sjezdovek a speciálních skialpinistických tras. Pro cestu vzhůru zde slouží 25 přepravních zařízení, které jsou z více než jedné poloviny tvořeny kabinovou a sedačkovými lanovkami a za hodinu jsou schopny přepravit na 31 000 osob. Okolí je proslaveno především díky ledovci Presena, který umožňuje skoro celoroční lyžování z nadmořské výšky 3 016 m, malebnému alpskému městečku Ponte di Legno (1 257 m n. m.), ve kterém o zábavu rozhodně není nouze, severním svahům v Ponte di Legnu a Tonale nabízejícím velice kvalitní a náročné tratě, a širokému jižnímu svahu v Tonale, kde si svou trať zalitou sluncem nalezne snad každý. Středisko Ponte di Legno je propojeno s lyžařským areálem Temú.


Après ski: Vlastnictví skipasu opravňuje každého držitele k nočnímu lyžování v Tonale, k nárokování slevy při vstupu na bruslařský stadion a k volnému vstupu do plaveckého bazénu v Ponte di Legnu.


Typy skipasů:
Tonale/Ponte di Legno – platí pro Tonale/Ponte di Legno.
Valadiski platí jako Tonale/Ponte di Legno a 1 den lyžování ve skiareálu Aprica.
Combi platí jako Tonale/Ponte di Legno a navíc 1 den lyžování jako Skirama v 8 střediscích, Skirama Dolomit.


Výhody: Ledovec Presena s nadmořskou výškou 3 016 m. n. m. jako garance téměř celoročního lyžování, různorodá nabídka lyžařských terénů vzájemně propojených lyžařských středisek Ponte di Legno a Tonale, nadstandardně široký výběr volného terénu, vysoká přepravní kapacita tamějších lanovek.

Nevýhody: Horší dopravní dostupnost (zejména posledních 70 km horských silnic).

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Quarterpipe a TablesTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.