Hotel Club Shardana

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardinie, Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Ubytování Hotel Club Esse Shardana
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem od 21 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pláž
Přímo u hotelu se rozprostírá krásná veřejná písečná pláž, část je volná, část zařízená lehátky a slunečníky za poplatek (není provozováno hotelem). Plážové osušky za poplatek (rezervace předem). Vstup do moře je postupný, vhodný i pro děti. Ve skalách obklopujících pláž jsou opalovací mola s přístupem do vody s lehátky a slunečníky zdarma (omezená kapacita).

Speciální nabídky
Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě (na vyžádání v CK)

Sport a animace
V rámci povinné klubové karty mohou klienti využívat: bazén, kánoe, skupinové lekce gymnastiky, posilování, tance, denní a večerní hry a turnaje, piano bar, večerní představení.Trekking - v okolí hotelu je množství značených turistických tras různé obtížnosti, hornatý poloostrov Capo Testa v pěší dostupnosti. Jedná se o větrnější oblast.

Popis ubytování

UbytováníHotel nabízí celkem 75 útulných pokojů STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko palanda), zařízených v sardinském stylu, s použitím příjemných pastelových barev. Pokoje jsou umístěny ve zděných bungalovech vystavěných ve svahu postupně klesajícím k moři. Z bungalovů situovaných výše, přístupných po chodníčcích a kamenných schůdcích se nabízí nádherný výhled na záliv.STANDARD: pokoj se samostatným vchodem má telefon, TV, Wi-Fi, mini lednici, klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s fénem a sprchou. Na vyžádání jednolůžkový pokoj.Check-in: 16:00h, check-out: 10:00h.V období 8.8. - 29.8. pobyt na min. 7 nocí, v ostatních obdobích na vyžádání min. 4 noci (info u prodejce).VybaveníHostům je k dispozici non-stop recepce (trezor), klimatizovaná restaurace s úchvatným výhledem na moře, piano bar, (společenský salonek s biliárem), TV místnost, bazén (9-19h, povinná koupací čepice), amfiteátr, minibus do centra městečka Santa Teresa (večer, omezená kapacita), nekryté parkoviště.Za poplatek: objednávka časopisů a léků, prádelna.Wi-Fi zdarma v areálu hotelu včetně pokojů.Malé zvíře do 20 kg na vyžádání, za poplatek (omezený pohyb - mimo společné prostory).

Popis lokality ubytování

CharakteristikaFONTI:http://www.sardegnaturismo.it/it/punto-di-interesse/santa-teresa-gallurahttp://www.sardegnaturismo.it/it/punto-di-interesse/rena-biancahttp://www.comunesantateresagallura.it---------------------INFORMAZIONI GENERALISanta Teresa di Gallura si trova nell'estremita' settentrionale dell'isola, su un promontorio di costa frastagliata, separata dalla Corsica dalle Bocche di Bonifacio. Gli aeroporti di Olbia e di Alghero distano rispettivamente 62 km e 128 km circa.NATURALa spiaggia di Rena Bianca ha un arenile ha una sabbia molto fine e bianchissime ed è caratterizzato da un fondale basso e sabbioso che rende agevole la balneazione dei bambini. Dal 1987 riceve il riconoscimento di Bandiera Blu d'Europa per le sue acque incontaminate e la qualita' dei servizi offerti. Nelle giornate limpide si ha l'opportunità di intravvedere le coste francesi della Corsica e l'arcipelago de La Maddalena.La spiaggia di Capo Testa e' una lunga e bianca distesa sabbiosa circondata da calette rocciose e dalla tipica macchia mediterranea.DA VISITARESi consiglia una visita a Capo Testa, uno scoglio collegato alla terraferma da una striscia di sabbia, al quale si può arrivare percorrendo un tragitto molto panoramico aperto sulle baie di Colba e di Santa Reparata.Per gli amanti dell'archeologia, si raccomanda la visita del complesso di Lu Brandali, che comprende un nuraghe, un villaggio di capanne e ripari sotto roccia e una tomba di giganti che la tradizione attribuisce a leggendarie figure gigantesche.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.