Hotel Delle Alpi

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Tonale
Ubytování Hotel Delle Alpi
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 12 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou mezinár. bufetu, večeře servírované s výběrem z několika tepl. předkrmů a hl. jídel, bufet studen. předkrmů a salátů. Servírovaný dezert či ovoce či sýry, 2 x týdně typická večeře při svíčkách

Popis ubytování

PolohaCentrum 200 m, skiareál 100 m, skibus 10 m.VybaveníRecepce, restaurace, vinotéka, bar/společenská místnost se SAT TV a DVD, animace, WI-FI za popl, uvítací přípitek, lyžárna, výtah, parkoviště (počet míst omezen), za poplatek garáže, jen v rámci fakult.klubové karty za 35,-EUR/osoba/ v pokojích comfort.(klienti v pokojích Deluxe tyto služby v ceně) a od 16 let věku - částečně venkovní vyhřívaný bazén,vířivka, sauna, pára, solná kabina, multifunkční sprcha, relax.koutek. .UbytováníDvoulůžkové pokoje se samost. lůžky či manž. postelí a možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč pro 1 osobu či palanda) mají vlastní příslušenství, SAT TV, fén, trezor a zpravidla balkon. WiFi za poplatek. Pokoje Deluxe prostornější.Tipy pro správnou volbu- nové moderní wellness- perfektní polohaNaše tipy pro správnou volbumoderní welnessperfektní poloha

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast Tonale / Ponte di Legno / Temú se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole v místě, kde pomyslná hraniční čára mezi regiony Trentino a Lombardie prochází přímo centrem Tonale ležícího v nadmořské výšce 1 883 m.


Terény: 92 kilometrů sjezdových tratí rozčleněných dle náročnosti do modrých, červených a černých sjezdovek a speciálních skialpinistických tras. Pro cestu vzhůru zde slouží 25 přepravních zařízení, které jsou z více než jedné poloviny tvořeny kabinovou a sedačkovými lanovkami a za hodinu jsou schopny přepravit na 31 000 osob. Okolí je proslaveno především díky ledovci Presena, který umožňuje skoro celoroční lyžování z nadmořské výšky 3 016 m, malebnému alpskému městečku Ponte di Legno (1 257 m n. m.), ve kterém o zábavu rozhodně není nouze, severním svahům v Ponte di Legnu a Tonale nabízejícím velice kvalitní a náročné tratě, a širokému jižnímu svahu v Tonale, kde si svou trať zalitou sluncem nalezne snad každý. Středisko Ponte di Legno je propojeno s lyžařským areálem Temú.


Après ski: Vlastnictví skipasu opravňuje každého držitele k nočnímu lyžování v Tonale, k nárokování slevy při vstupu na bruslařský stadion a k volnému vstupu do plaveckého bazénu v Ponte di Legnu.


Typy skipasů:
Tonale/Ponte di Legno – platí pro Tonale/Ponte di Legno.
Valadiski platí jako Tonale/Ponte di Legno a 1 den lyžování ve skiareálu Aprica.
Combi platí jako Tonale/Ponte di Legno a navíc 1 den lyžování jako Skirama v 8 střediscích, Skirama Dolomit.


Výhody: Ledovec Presena s nadmořskou výškou 3 016 m. n. m. jako garance téměř celoročního lyžování, různorodá nabídka lyžařských terénů vzájemně propojených lyžařských středisek Ponte di Legno a Tonale, nadstandardně široký výběr volného terénu, vysoká přepravní kapacita tamějších lanovek.

Nevýhody: Horší dopravní dostupnost (zejména posledních 70 km horských silnic).

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Quarterpipe a TablesTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.