Hotel Dolomiti des Alpes

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - Co
Ubytování Hotel Dolomiti des Alpes
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cena nezahrnuje: Placeno na místě: pobytová taxa cca 1,30 Euro/noc/os.

Skipas (platba na místě průvodci CK v Eurech).

Cestovní pojištění od pojišťovny UNIQA. Dospělý: 270 Kč, Děti do 12 let 180 Kč.

Pojištění obsahuje: pojištění léčebných výloh a asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody občana, pojištění storna cesty.
Doprava: Autobusová doprava. Hlavní nástupní místo PRAHA.

Bez příplatku lze přistoupit na trase Praha - České Budějovice.

Nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os. Rakovník - Kladno - Slaný.VÝHODNÁ SLUŽBA – parkování automobilů za 400 Kč/auto na hlídaném parkovišti v Praze 6 Ruzyně. Klienti, kteří využijí tuto službu, na zájezd nastupují a na konci zájezdu vystupují z autobusu CK u tohoto parkoviště. Službu nutno objednat v CK při objednání zájezdu.
Slevy: Dětské slevy se 2 dosp. na pokoji.

Ceny skipasů se slevou platné při minimálním počtu 20 lyžařů.

Popis stravování

Stravování: Polopenze, snídaně bufet, večeře menu (předkrm, hl. jídlo, dezert), salát.

Popis ubytování

PopisKlienti CK mají nárok na slevu 20% na skipas Cortina po předložení ubytovacího poukazu. !

Cortina d’Ampezzo lyžařská oblast světového ohlasu, která je stále od OH 1956 zárukou kvalitního lyžování.UbytováníHotel** Des Alpes se nachází v Misurině, ve vysokohorské přírodě nedaleko jezera Misurina (nadm. výška 1.620 m).Vybavení a službyDvou a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím, TV. Restaurace, bar, společenská místnost (stolní fotbal a stolní tenis), Wi-Fi v baru.Sport a zábavaPřímo u hotelu se nachází běžecké tratě.

Lyžování: skiareál CortinaDětiCca 600m od hotelu se nachází menší lyžařský vlek, vhodný pro děti.Výhody a nevýhodyMisiruna - klidné místo v jednom z nejkrásnějších míst Dolomit s výhledem na unikátní masív "Tři cíny". Misurina 1620m - garance sněhové pokrývky přes celou zimní sezonu.

Bežecké tratě přímo u hotelu.Další informaceKlienti CK mají nárok na slevu 20% na skipas Cortina po předložení ubytovacího poukazu. !Cortina nabízí tyto části pro lyžování: Tofana, Cristallo, Faloria, Passo Falzarego – Cinque Torri. K dispozici je rozsáhlá nabídka kvalitních tratí a svahy orientované na všechny světové strany a také příjemné celodenní lyžování na sluníčku. Lyžařský areál nabízí přes 110 km sjezdových tratí všech obtížností.VzdálenostiLyžařské tratě:Sorapis/Faloria cca 6km, Tofana cca 15 km, Passo Falzarego 27 km.

Cca 1km od hotelu se nachází sjezdovka (Col di Varda cca 5 km sjezdových tratí).Město Cortina: 15km

Obchod cca 300m od hotelu

Restaurace cca 400m od hotelu

Z Prahy 680 km

Program zájezdu

Program

4 dny lyžování zájezd s denním přejezdem termín: 29.01.-03.02.2020 záj. č. IT300D Lyžařská oblast Cortina d´Ampezzo: Tofana, Cristallo, Sorapis, Passo Falzarego a Helm (Sextenské Dolomity) 1. den Denní přejezd do Itálie. Odjezd Praha st. metra Hradčanská v 8.00 hod., cca v 18.00 hod. příjezd do hotelu, večeře, ubytování. 2. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařským terénům do Cortiny - lyžování Tofana, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 3. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařským terénům - lyžování Cristallo a Sorapis, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 4. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařským terénům - lyžování Tofana či Passo Falzarego, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 5. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařským terénům - Helm/Sextenské Dolomity, po skončení lyžování odjezd do ČR. 6. den Návrat do ČR v ranních hodinách. Skipas se slevou pro CK 20 % ! Dospělý: 160 Euro, Junioři 113 Euro, Senioři 145 Euro, Děti Skipas Cortina ZDARMA - Skipas Helm 21 EURO Jun. nar. po 30.11.2003, Sen. nar. před 30.11.1954. Děti po 30.11.2011 Ceny skipasů se slevou platné při minimálním počtu 20 lyžařů. Platba u průvodce CK v Eurech. Pozn: přes poledne možnost u řidiče autobusu zakoupit teplé a studené nápoje za KčTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.