Hotel Dolomiti des Alpes

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - Co
Ubytování Hotel Dolomiti des Alpes
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Autobusová doprava. Hlavní nástupní místo PRAHA.

Bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice.

Nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os. Plzeň, Rokycany, Beroun.VÝHODNÁ SLUŽBA – parkování automobilů za 400 Kč/auto na hlídaném parkovišti v Praze 6 Ruzyně (více info na www.parkovisteletisteruzyne.cz Klienti, kteří využijí tuto službu, na zájezd nastupují a na konci zájezdu vystupují z autobusu CK u tohoto parkoviště. Službu nutno objednat v CK při objednání zájezdu.
Cena nezahrnuje: Placeno na místě: pobytová taxa cca 1 Euro/noc/os. Skipas (platba na místě průvodci CK v Euro). Cestovní pojištění od pojišťovny UNIQA. Dospělý: 270 Kč, Děti do 12 let 180 Kč.

Pojištění obsahuje: pojištění léčebných výloh a asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody občana, pojištění storna cesty.
Slevy: Dětské slevy se 2 dosp. na pokoji. Ceny skipasů se slevou platné při minimálním počtu 20 lyžařů.

Popis stravování

Stravování: Polopenze, snídaně bufet, večeře menu (předkrm, hl. jídlo, dezert), salát.

Popis ubytování

PopisCortina d’Ampezzo lyžařská oblast světového ohlasu, která je stále od OH 1956 zárukou kvalitního lyžování. Cortina nabízí tyto části: Tofana, Cristallo, Faloria, Passo Falzarego – Cinque Torri rozsáhlá nabídka kvalitních tratí + svahy orientované na všechny světové strany příjemné celodenní lyžování na sluníčku. Lyžařský areál nabíce přs 110 km sjezových tratí.PopisHotel ve vysokohorské přírodě nedaleko jezera Misurina, cca 200 m od hotelu terény pro rodiny s dětmi a půjčovnalyží, cca 600 m od hotelu lyž. tratě Col de Varda u jezera, cca 7 km lyž. tratě Sorapis a Cristallo, cca 15 km lyž. středisko Cortina d'Ampezzo – Tofana, přímo u hotelu běžkařské tratě.UbytováníHotel** Des Alpes se nachází v Misurině, ve vysokohorské přírodě nedaleko jezera Misurina (nadm. výška 1.620 m).Vybavení a službyDvou a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím, TV. Restaurace, bar, společenská místnost (stolní fotbal a stolní tenis), Wi-Fi v baru.VzdálenostiLyžařské tratě: Sorapis/Faloria ca 7km, Tofana cca 15 km, Passo Falzarego 27 km.

Cortina 15km

Z PrahySport a zábavaPřímo u hotelu se nachází běžecké tratě. Lyžování - lyžařský komplex Cortina, přes 110km sjezdovek. Přibližně 1 km od hotelu se nachází menší lyžařský vlek.DětiCca 600m od hotelu se nachází menší lyžařský vlek, vhodný pro děti.Výhody a nevýhodyMisiruna - velmi klidné místo ve jedné z nejkrásnějších míst Dolomit s výhledm na unikátní masív "Tři cíny". Misurina 1620m - garance sněhové pokrývky přes celou zimní sezonu.

Bežecké tratě přímo u hotelu.TipLyžařská sjezdovka na Monte CristalloDalší informaceKlienti CK mají nárok na slevu 5% na skipas Cortina po předložení ubytovacího poukazu. !

Popis lokality ubytování

PolohaHotel ve vysokohorské přírodě nedaleko jezera Misurina.

Program zájezdu

Program

4 dny lyžování - zájezd s denním přejezdem do Itálie č. IT 300 D (02.03.-07.03.2019) Lyžařská oblast Cortina d´Ampezzo: Tofana, Cristallo, Sorapis, Passo Falzarego 1. den Denní přejezd do Itálie. Odjezd Praha st. metra Hradčanská v 8.00 hod., cca 18.00 příjezd do hotelu večeře ubytování. 2. - 4. den Snídaně, odjezd busem CK k lyžařským terénům, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře 5. den Snídaně, odjezd busem CK k lyžařským terénům, celodenní lyžování, návrat na ubytování, možnost dokoupení večeře za 10 Euro/osoba. Odjezd do Čr. 6. den Návrat do ČR v ranních hodinách. Skipasy s VELKOU SLEVOU pro CK. Dospělý 185 Euro, Junior 144 Euro, Senior 185 Euro (orientační ceny). Platba u průvodce CK v Euro. Slevy skipasů pro děti do 8 let jsou rozdílné dle středisek a dle lyžařské sezóny. Jun. nar. po 30.11.2002, Sen. nar. před 30.11.1953. Ceny skipasů se slevou platné při minimálním počtu 20 lyžařů. Pozn: přes poledne možnost u řidiče autobusu zakoupit teplé a studené nápoje za KčTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.