Hotel Fai - týdenní pobyty

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Paganella
Ubytování Hotel Fai - týdenní pobyty
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 11 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisPaganella je jedno z nejprogresivněji se rozvíjejících středisek italských Dolomit.Lyžařský areál Paganelly se nachází ve výšce od 1015 - 2125 m.n.m..
Nezapomenutelné rozhledy z vrcholu Paganelly na jezero Molveno, horské masivy Brenta i na nemalou část údolí Adige, jedna z absolutně nejhezčích panoramat italských Alp.
Sjezdovky obepínající masiv Paganelly ze 3 stran a umožňují tak během dne přesuny podle pohybu slunce, ale i v návaznosti na změny kvality sněhu.
Paganella nabízí celkem 35 km sjezdovek, přičemž většina z nich je středně obtížná, oblíbená především u rodin s dětmi.
Nově otevřený snowpark v Andalu s mnoha atrakcemi například -snowtubing pro malé i větší, se sáňkařskou dráhou a též s dětským koutkem pro ty nejmenší.Popis HoteluTříhvězdičkový hotel Fai se nachází v klidné a slunné poloze, cca 100 m od centra střediska Fai della Paganella. Skibus staví cca 20 m od domu. Sjezdovky jsou vzdálené cca 1 km.
Hotel Fai má k dispozici recepci, restauraci, výtah, hernu, bar, místnost s TV, lyžárnu a terasu.
Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené sprchou s WC, TV, připojení na internet, telefon, bezpečnostní schránku, Wi-Fi v celém hotelu. Parkoviště je zdarma.Stravovánípolopenze: snídaně formou švédských stolů a večeře sevírovaná o třech chodech s možností výběru z menu.SjezdovkaNejmodernější přepravní zařízení pouze v podobě kabin a lanovek doplněná pojízdnými pásy a krátkými sedačkami pro nejmenší.
Systém umělého vysněžování pokrývá všechny lyžařské tratě.
Obtížnost sjezdovek: MODRÁ sjezdovka - 12,7 km, ČERVENÁ sjezdovka - 21,1 km, ČERNÁ sjezdovka - 1,2 kmCena zahrnuje7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, Wi-FiCena nezahrnujePobytová taxa 1 EUR/ osobu nad 14 let - platí se na místě, komplexní pojištění do zahraničíZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.