Hotel Grotticelle

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Capo Vaticano
Ubytování Hotel Grotticelle
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Krásný hotel s bazénem. Balzám na duši pro milovníky klidné dovolené uprostřed exotické vegetace. Průzračná mořská voda a bílé romantické pláže.

Popis stravování

Polopenze: snídaně - švédský stůl formou bufetových stolů, včetně nápojů (káva, ovocné džusy, čaj, mléko). Večeře - první chod (těstoviny nebo polévka), druhý chod (výběr ze 2 menu) + salátový bufet, dezert (ovoce, zmrzlina nebo zákusek). Nápoje u večeří nejsou v ceně. Možnost pobytu s plnou penzí

Popis ubytování

VybaveníHotelový komplex tvoří 3 budovy s kapacitou 65 pokojů. Součástí hotelu jsou 2 bazény, jeden pro děti a jeden pro dospělé, s lehátky a slunečníky, restaurace s jídelnou, bar s terasou a animačním programem pro děti i dospělé, mini market se základními potřebami, tenisový kurt (zdarma hodina kurtu/pokoj). Místo k parkování přímo před hlavní budovou. Pokoje jsou v přízemí nebo v 1. poschodí, všechny mají velkou terasu s výhledem na bazén nebo do překrásné subtropické zahrady, plné olivovníků, fíkovníků, oleandrů, opuncií, exotických jehličnanů a tropických palem. 

Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc, balkon s posezením.

Vybavení:

klimatizace na vyžádání za poplatek (5 Euro/den)
malička lednička na vyžádání za poplatek (5 Euro/den)
televize
wifi internet na recepci za poplatek

Popis lokality ubytování

PolohaPobřeží Tyrhénského moře, rovnoběžka na úrovni Liparských ostrovů, přímo z hotelového komplexu je výhled na zbytek pevniny Itálie a Sicílii. Kalábrie je region plný slunce zaručující krásné počasí od měsíce května až do měsíce října. Hotel se nachází ve svahu nad stejnojmennou zátokou Grotticelle, cca 350 m od písčité pláže, ve velmi klidné části, nejbližší městečko Tropea je vzdáleno 7km, kam je možno vyrazit za nákupy, kulturou či historickými památkami. V blízkosti hotelu jsou jen nejdůležitější služby a mini markety se základní nabídkou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.