Hotel Grotticelle

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Capo Vaticano
Ubytování Hotel Grotticelle
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Krásný hotel s bazénem. Balzám na duši pro milovníky klidné dovolené. Průzračná mořská voda a bílé romantické pláže.

Popis stravování

Plná penze: snídaně - švédský stůl formou bufetových stolů, včetně nápojů (káva, ovocné džusy, čaj, mléko). Obědy a večeře - první chod (těstoviny nebo polévka), druhý chod (výběr ze 2 menu) + salátový bufet, dezert (ovoce, zmrzlina nebo zákusek). Nápoje nejsou v ceně. Možnost pobytu s polopenzí.

Popis ubytování

VybaveníHotelový komplex tvoří 3 budovy s kapacitou 65 pokojů. Součástí hotelu jsou 2 bazény, jeden pro děti a jeden pro dospělé, s lehátky a slunečníky, restauace s jídelnou, bar s terasou a animačním programem pro děti i dospělé, mini market se základními potřebami, tenisový kurt (zdarma hodina kurtu na pokoj). Místo k parkování přímo před hlavní budovou. Pokoje jsou v přízemí nebo v 1. poschodí, všechny mají velkou terasu s výhledem na bazén nebo do překrásné subtropické zahrady, plné olivovníků, fíkovníků, oleandrů, opuncií, exotických jehličnanů a tropických palem. 

Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc, balkon s posezením.

Vybavení:

klimatizace na vyžádání za poplatek (5 Euro/den)
malička lednička na vyžádání za poplatek (5 Euro/den)
televize
wifi internet na recepci za poplatek

Popis lokality ubytování

PolohaPobřeží Tyrhénského moře, rovnoběžka na úrovni Liparských ostrovů, přímo z hotelového komplexu je výhled na zbytek pevniny Itálie, Sicílii. Kalábrie je region plný slunce zaručující krásné počasí od měsíce května až do měsíce října. Hotel se nachází ve svahu nad stejnojmennou zátokou Grotticelle, 350 m od písčité pláže, ve velmi klidné části, nejbližší městečko Tropea je vzdáleno 7 km, kam je možno vyrazit za nákupy, kulturou či historickými památkami. V blízkosti hotelu jsou jen nejdůležitější služby a mini markety se základní nabídkou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.