Hotel Intermonti

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Valtellina, Livigno
Ubytování Hotel Intermonti
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 22 824 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou bohatého kontinentálního bufetu včetně nápojůvečeře - formou bohatého bufetu 2 až 4 teplých předkrmů, 2 až 4 hlavních jídel se 2 přílohami, salátů, dezertů či ovoce, nápoje za poplatek; 1x týdně typická místní večeře

Popis ubytování

PolohaLivigno, centrum - 1,5 km, skiareál Livigno / Mottolino - 250 m, skiareál Livigno / Carosello - 1,5 km, skibus - 20 m, komplex je tvořen centrální budovou a 4 dalšími bloky, které jsou navzájem propojenéVybaveníRecepce , společenská místnost , malý obchod , internet a WI-FI, restaurace, bar, taverna, animace,uvítací přípitek, lyžárna, bazén, parkoviště, za poplatek vířivka, sauna, pára, garáže, videohry, půjčovna lyží, lyžařská škola, bazén 17 x 7 m, wellness za poplatek.UbytováníDvoulůžkové pokoje Standard s možností 2 přistýlek- 18 m² - pokoj s manž. postelí či 2 sam. lůžky a případně 1 dalším sam.lůžkem či 1 či 2 přistýlkami, soc. zař. zpravidla se sprchou, z 50 % balkon, TV sat., telefon, fén.další typy pokojů na vyžádáníTipy pro správnou volbukvalitní a již po řadu let osvědčená ubytovací kapacita s nabídkou 1 dítěte zdarma a nově po částečné rekonstrukci hoteluširoká vybavenost celého komplexu včetně relaxačního zázemí s bazénemideální poloha vůči lyžařskému areálu Mottolino s panoramatickým výhledem na městečko

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast na samém okraji Alta Valtelliny v blízkosti švýcarských hranic patří bezpochyby k nejlepším ski areálům Evropy. Oblast Livigna je rozdělena do dvou částí Mottolina a Carosella a je nejvíce zajímavá tím, že se jedná o jednu z posledních bezcelních zón v celé Evropě.


Terény: V celém Livignu nalezneme 115 km – až na několik výjimek – dokonale upravovaných širokých sjezdovek. Díky své nadmořské výšce a severnější poloze nabízí Livigno možnosti lyžování ještě během jarních měsíců. Dobré podmínky zde naleznou také příznivci lyžování ve volném terénu a také příznivci skialpinismu. Pro příznivce snowboardingu jsou zde připraveny dva snowparky.

Après ski: Restaurace, bary, diskotéky a především množství obchodů s abnormálně levným zbožím všeho druhu.


Typy skipasů:
Livigno: platí pro skiareály Carosello a Motolino.
Alta Valtellina: platí pro skiareály Bormio, San Colombano, Santa Caterina a Livigno (Mottolino i Carosello).


Výhody: Jedno z nejlepších lyžařských středisek v Evropě se 115 km sjezdových tratí všech typů, široká nabídka volných terénů, jeden z nejrozsáhlejších snowparků v italských Alpách vůbec, vysoce moderní přepravní zařízení.


Nevýhody: Propojenost areálů Carosello a Mottolino jen skibusem, téměř nulové zázemí všech ubytovacích kapacit.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halfpipe, Quarterpipe, Boardercross, Tables a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.