Hotel Le Blanc

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Skirama Dolomiti, Monte Bondone
Ubytování Hotel Le Blanc
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou mezinárodního bufetu včetně nápojůvečeře - servírované menu s výběrem ze 2 teplých předkrmů a 2 hlavních jídel s přílohou, studené předkrmy a dezerty formou bufetu, bohatý salátový bufet, nápoje za poplatek

Popis ubytování

PolohaMonte Bondone - lokalita Vason, centrum Vasonu - 150 m, skiareál Monte Bondone - 200 mVybavenírecepce, velká lobby, restaurace, bar, společenská místnost, kongresový sál, dětský koutek, wi-fi ve většině společných prostor, lyžárna, 2x výtah, vyhrazená parkovací stání, garážová stání za popl.,bazén 11 x 7 m s dětským bazénkem, vířivkou pro 2 osoby, umělým vodopádem a lehátky, wellness služby pro osoby starší 16 letUbytováníStandard 2/3/4 - pokoj s manž.poslelí či s 2 sam.lůžky, s možností 2 přistýlek (rozkl. gauč typu šuplík) vlastní příslušenství, SAT TV, telefon, fén, trezor, minibar, osušky a župany do SPA (za poplatek), wifi za popl., zpravidla balkon.Tipy pro správnou volbuv roce 2010 otevřený moderně řešený, velmi elegantní hotelznačná lůžková kapacita a i přes nespornou kvalitu mimořádně zajímavé finanční podmínky, především pro rodiny s dětmivelmi prostorné pokoje a široké zázemí hotelu s relaxační zónou a 1 masáží v ceně týdenního pobytuvýtečná pravá italská kuchyně

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZimní středisko s tradicí prvního vleku postaveného roku 1934, situované v blízkosti Trenta ve vzdálenosti 18 km od jeho historického centra a necelých 15 kilometrů od Brennerské dálnice.


Terény: Celé oblasti vévodí nejvyšší vrchol Palon o nadmořské výšce 2 090 m n.m. Pravdou zůstává, že tento vrchol není jedním z nejvyšších, ale dokáže nabídnout úhrn sjezdových tratí v celkové délce 20,5 km na ploše 70 hektarů, z toho 18,5 km uměle zasněžovaných, což dává jistotu sněhové pokrývky v termínech před i po sezoně. Velkou výhodou je, že v celé oblasti nelze nalézt žádnou jinou než sedačkovou lanovku. Za zmínku jistě stojí lanovka s největším převýšením v celé Evropě 809 výškových metrů, vedoucí z Malga Mezava na vrchol Fortino. Z tohoto místa lze využít nejdelší sjezdovku oblasti „Grande Piste“ o celkové délce 3,5 km a celkovém klesání 23 %.
Après ski: Bary, restaurace, zimní sta dion, paragliding, jízda na koních, sáňkařská dráha a diskotéky.


Typy skipasů:
Monte Bondone: platí pro skiareál Monte Bondone.
Skirama: platí jako Monte Bondone a navíc pro neomezený počet jednodenního lyžování ve všech dalších střediscích Skirama Dolomiti Adamello Brenta (vzhledem k odlehlosti od ostatních středisek nedoporučujeme).


Výhody: Cenově výhodné ubytování ve stále vyhledávanějším středisku, sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi i středně pokročilé lyžaře s nedocenitelnou šířkou až 33 m.


Nevýhody: Slabší nabídka nejnáročnějších sjezdovek, nižší nadmořská výška, a tím omezená kvalita sněhu v okrajových termínech i možnost jízdy ve volném terénu.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halfpipe, Table, RailTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.