Hotel Mediterraneo

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kampánie, Ostrov Ischia
Ubytování Hotel Mediterraneo
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rozlehlý hotelový komplex Hotel Mediterraneo se skládá z hlavní budovy s recepcí a čtyř přilehlých menších budov v rozlehlé soukromé udržované zahradě s tropickými a subtropickými rostlinami a dále z depandančních domků (kategorie***) umístěných mimo areál v samostatných zahradách. Areál se nachází na ostrově Ischia v klidné zóně blízko hlavní silnice, cca 1 km od pláže Citara a Posseidonových zahrad, do centra městečka Forio je to cca 1,5 km. Hosté mají k dispozici recepci, TV místnost, restauraci, prostorné parkoviště, tři termální bazény s různou teplotou vody (26-38°C) - jeden z nich krytý, Kneippův okruh, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, wellness centrum, zdarma wifi a svoz v časových intervalech na pláž.
Stravování - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu a salátový bufet, možnost dokoupení plné penze za příplatek 2 960,- Kč/os.

Slevy na 3. a 4. lůžko: dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma, děti 2-12 let sleva 40%, ostatní sleva 20%.
Povinně se platí pobytová taxa přibližně 4 €/os./den (děti do 18 let zdarma).
(double2): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, TV, telefon, koupelna, balkónek nebo teráska, klimatizace a trezor na vyžádání (za příplatek). Pokoje jsou rozmístěny v zahradě v nízkých budovách.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, venkovní bazén s termální vodou, vnitřní bazén, parkoviště, wi-fi, wellness, TV, topení, klimatizace, terasa / balkón, polopenze,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.