Hotel Minerva

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ligurie, Pietra Ligure
Ubytování Hotel Minerva
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 8 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Celoročně otevřený hotel se nachází přibližně 700 m od centra letoviska Pietra Ligure, cca 50 m od moře a 300 m od pláže Bagni S. Carlo, kam vede podchod. Obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 150 m, v blízkosti hotelu prochází železnice.
Pro hosty k dispozici recepce a Wi-Fi (zdarma 1 kontakt/pokoj), bazén 12 x 5 m (podle počasí od května do září) a lehátky zdarma, bar, společenská místnost s TV, snídaňová místnost, klimatizovaná restaurace, výtah, zahrada, dětské hřiště, sluneční terasa, parkoviště do vyčerpání míst (300 m od hotelu, za poplatek 8 €/den na vyžádání při rezervaci).
Od poloviny května do konce září (podle počasí) zahrnuje cena u dvoulůžkového pokoje také plážový servis (slunečník a dvě křesílka).
Povolen pobyt s malým psem za 5€/den (na vyžádání při rezervaci). V hlavní sezóně hraje v zahradě 1x týdně živá hudba k tanci.
Na vyžádání k dispozici také jednolůžkové pokoje (info o ceně v CK) nebo pokoje s klimatizací (za poplatek, nutno vyžádat už při rezervaci).
Pro rodiny s dětmi do 14 let lze objednat rodinný pokoj Family pro 4 osoby - má manželskou ložnici a pokojík s palandou, jsou propojené a mají společnou koupelnu.
Stravování formou polopenze: snídaňový bufet a večeře výběrem z 3 menu.

Slevy na 3.lůžko u běžného pokoje: děti do1 roku zdarma (bez lůžka a stravy), děti do 6 let sleva 50%, do 12 let 30%, dospělí sleva 20%. Slevy na 3. a 4.lůžko u rodinného pokoje: obě děti do 14 let sleva 50%.
(double2): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, mají TV, telefon, fén, trezor, sociální zařízení. Balkon.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, terasa / balkón, polopenze,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.