Hotel Olimpo

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sicílie, Letojanni
Ubytování Hotel Olimpo
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 14 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Velmi navštěvovaný hotel Olimpo, který tvoří do komplexu tří terasovitých hotelů, nacházející se v městečku Letojanni. Všechny tři hotely jsou propojeny lanovkou. Pláž je přístupná lanovkou z hotelu Olimpo a Le Terrazze do hotelu Antares, z hotelu Antares výtahem na parkoviště a poté 600 m.
K dispozici je recepce, restaurace, bary, výtah, venkovní bazén, parkoviště zdarma, wi fi za poplatek ve veřejných prostorách, animační programy, minimarket, wellness centrum (vnitřní bazén, jacuzzi, masáže, kosmetika, finská a římská sauna, turecké lázně).
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, centrální klimatizací (zapínána v časech určených hotelem), fénem, minibarem, trezorem, TV a balkonem či terasou.
Stravování formou polopenze. Možnost objednání all inclusive.

Slevy na 3. a 4. lůžko:děti do 12 let zdarma, do 16 let sleva 50%, ostatní 20%.

V Letojanni se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 2 €/os./noc pro hotely 4*-5* a cca 1 €/os./noc pro hotely 1*,2* a 3*.
(double2): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna, fén, minibar, trezor, TV sat, klimatizace (cca květen - září), balkón s výhledem na moře.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, vířivka, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, sauna, wellness, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, výhled na moře,



Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.