Hotel Olympus

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Caorle Altanea
Ubytování Hotel Olympus
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 692 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pěkný nový 4* hotel Olympus v zelené části Caorle Altanea se nachází 850 m od písečné pláže, kam jezdí zdarma turistický vláček. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace a bar, sluneční terasa s lehátky, zahrada a bazén pro dospělé i pro děti, dětské hřiště, animační programy (cca od 26/5 do 12/9, v italštině), připojení k internetu, prostorné parkoviště (nečíslované, nelze rezervovat předem) a garáže (na vyžádání, 4 €/noc). Hotel rovněž nabízí několik bezbariérových pokojů (nutno vyžádat předem při rezervaci) a tzv. rodinné - spojené pokoje (u rodinných pokojů nelze poskytnout dětské slevy). Ke každému pokoji je v ceně plážový servis (slunečník 2 lehátka/křesílka).
Stravování formou polopenze: bufetové snídaně i večeře, na vyžádání možnost přikoupení plné penze (u pobytu s plnou penzí se za děti do 6 let na místě platí povinný poplatek 10 €/den).

Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 6 let zdarma, druhé sleva 50% (v termínech do 6/6 a pak od 5/9 je i druhé dítě zdarma), děti do 13 let 50%, ostatní sleva 30%.

Povinně se platí pobytová taxa cca 1,50 €/os./den (děti do 12 let jsou od poplatku osvobozeny).
(double2): elegantně zařízené pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, koupelna a balkon. TV, klimatizace, trezor, minibar, fén a připojení k internetu.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, zahrádka, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace, polopenze, bufetová strava,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.