Hotel Orchidea

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Tonale
Ubytování Hotel Orchidea
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 10 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou mezinárodního bufetuvečeře - servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů, 3 hlavních jídel s přílohou a 2 dezertů / ovoce, salátový bufet, 1x týdně typická trentinská večeře

Popis ubytování

PolohaTonale, centrum - 100 m, skiareál Tonale / Ponte di Legno - 250 m, skibus - 10 mVybaveníRecepce, bar s pecí a TV, restaurace, wi-fi za popl. ve většině spol.prostor, lyžárna, výtah, parkoviště (počet míst omezen), garážová stání za popl. Od 8 let a jen v rámci fakultativní klubové karty v ceně 30 € / osoba / týden : vířivka, sauna, pára, multifunkční sprcha, relax.koutek, kneippův chodník.UbytováníStandard - pokoj s manž.postelí či 2 sam.lůžky a případně 1 dalším sam.lůžkem či rozkl.křeslem na lůžko pro 1 či palandou, soc.zař.,TV sat., telefon, fén, trezor, wi-fi za popl.,balkon za příplatekSuperior - nově zrekonstruovaný pokoj s manž.postelí či 2 sam.lůžky a případně 1 dalším sam.lůžkem či rozkl.křeslem na lůžko pro 1 palandou, soc.zař., TV sat., telefon, fén, trezor, wi-fi za popl., balkonTipy pro správnou volbuklidný a útulný hotel dbající na absolutní kvalitu služeb po všech směrechvelmi dobře vybavené, zajímavě řešené relaxační centrumkvalitní kuchyně a příjemné, dobře vybavené pokoje

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast Tonale / Ponte di Legno / Temú se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole v místě, kde pomyslná hraniční čára mezi regiony Trentino a Lombardie prochází přímo centrem Tonale ležícího v nadmořské výšce 1 883 m.


Terény: 92 kilometrů sjezdových tratí rozčleněných dle náročnosti do modrých, červených a černých sjezdovek a speciálních skialpinistických tras. Pro cestu vzhůru zde slouží 25 přepravních zařízení, které jsou z více než jedné poloviny tvořeny kabinovou a sedačkovými lanovkami a za hodinu jsou schopny přepravit na 31 000 osob. Okolí je proslaveno především díky ledovci Presena, který umožňuje skoro celoroční lyžování z nadmořské výšky 3 016 m, malebnému alpskému městečku Ponte di Legno (1 257 m n. m.), ve kterém o zábavu rozhodně není nouze, severním svahům v Ponte di Legnu a Tonale nabízejícím velice kvalitní a náročné tratě, a širokému jižnímu svahu v Tonale, kde si svou trať zalitou sluncem nalezne snad každý. Středisko Ponte di Legno je propojeno s lyžařským areálem Temú.


Après ski: Vlastnictví skipasu opravňuje každého držitele k nočnímu lyžování v Tonale, k nárokování slevy při vstupu na bruslařský stadion a k volnému vstupu do plaveckého bazénu v Ponte di Legnu.


Typy skipasů:
Tonale/Ponte di Legno – platí pro Tonale/Ponte di Legno.
Valadiski platí jako Tonale/Ponte di Legno a 1 den lyžování ve skiareálu Aprica.
Combi platí jako Tonale/Ponte di Legno a navíc 1 den lyžování jako Skirama v 8 střediscích, Skirama Dolomit.


Výhody: Ledovec Presena s nadmořskou výškou 3 016 m. n. m. jako garance téměř celoročního lyžování, různorodá nabídka lyžařských terénů vzájemně propojených lyžařských středisek Ponte di Legno a Tonale, nadstandardně široký výběr volného terénu, vysoká přepravní kapacita tamějších lanovek.

Nevýhody: Horší dopravní dostupnost (zejména posledních 70 km horských silnic).

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Quarterpipe a TablesTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.