Hotel Portavescovo - Hb, Skipas, bez dojíždění

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Dolomiti superski, Arabba
Ubytování Hotel Portavescovo
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 11 110 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V CENĚ - ubytování, polopenze, skipas DS. Hotel Portavescovo *** se nachází ve středisku Arabba cca. 150m od sjezdovky. Tento hotel nabízí velmi hezky vybavené pokoje, zahrnuje také wellnes zónu a relaxační místnost. Pokoje hotelu Portavescovo jsou vkusně zařízené komfortním a funkčním způsobem.

Popis ubytování

UbytováníHotel Portavescovo *** se nachází ve středisku Arabba, která se nacházející mezi Alta Badia a Val di Fassa, v srdci Dolomit, které od června 2009 jsou na seznamu světového dědictví UNESCO.
Všechny pokoje jsou vybaveny vanou / sprchovým koutem , vlastní sociální zařízení , TV se satelitním příjmem , telefon, trezor , wi-fi .
Většina pokojů má balkon a mnohé z nich jsou vystaveny na západ, a proto se těší na odpolední slunce. Mnohé jsou vybaveny vířivou vanou, musí být zadané při rezervaci.
Pro ty rodiny, které potřebují více prostoru a pohodlí nabízíme propojené dva pokoje - musí být specifikováno při rezervaci .
Hotel se nachází na úpatí lyžařských vleků, odtud můžete jet na Sella Ronda - nádherný lyžařský okruh, který prochází oblastí Campolongo, Val Gardena, Passo Sella a Pordoi, nebo se dostanete na ledovec Marmolada - královnu Dolomit. To vše bez použití vašeho auta nebo skibusu.
Hotel je klienty zvláště ceněn pro své velké prostory a rozsahu služeb - bar, sál, restaurace, vyh

Popis lokality ubytování

100 - 300m od sjezdovkyZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.