Hotel Principe Marmolada

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Arabba/Marmolada, Malga Ciapela
Ubytování Hotel Principe Marmolada
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 17 826 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou bohatého kontinentálního bufetu včetně nápojůvečeře - formou mezinárodního bufetu, nápoje za poplatek

Popis ubytování

PolohaMalga Ciapela, centrum - 0 m, skiareál Arabba / Marmolada - Sella Ronda (lanovka na Marmoladu) - 100 m, skiareál Arabba / Marmolada - Sella Ronda (vlek směrem do Arabby) - 450 m, skibus - 50 mVybavenírecepce, wifi, restaurace, bar, vinotéka, sluneční terasa s lehátky, dětský koutek, hlídací služba dětí jen v hlavní sezoně, animační programy, trezor, lyžárna, 5x výtah, parkoviště, za poplatek - garážová stání, hotelový miniskibus, půjčovna a servis lyžařského vybavení. bazén 15 x 7 m, vířivka, finská sauna, biosauna, 4x multifunkční sprcha, relaxační koutek s lehátky,posilovna. Za poplatek - masáže, kosmetické služby, stolní tenis, stolní fotbal.UbytováníDvoulůžkový pokoj Standard s možností 2 přistýlek, TV sat., telefon, fén, trezor, 3. lůžka zpravidla pevná, 4. lůžka formou přistýlky; za příplatek lze objednat též pokoje s balkonem a větší pokoje až pro 6 osobTipy pro správnou volbuideální poloha jen pár kroků od kabinové lanovky na Marmoladuwellness centrum coby nejlepší možná garance příjemné relaxace po lyžovánívšechny pokoje částečně renovované

Popis lokality ubytování

Popis destinaceArabba, Marmolada a Sella Ronda. Tyto tři oblasti patří k jedněm z nejskloňovanějších lyžařských areálů v Evropě. Samotný ledovec Marmolada, oblíbené místo horolezeckých výstupů, nabízí při jasném počasí výhledy z výšky 3 342 m n. m. až k rakous kým Alpám. Velkou atrakcí zůstává možnost návštěvy vojenského muzea dělostřelecké divize, která během první světové války ostřelovala okolní průsmyky právě z tohoto strategického místa. Druhou atrakcí, která bývá často opomenuta, je ná vštěva sv. Madonny na konečné stanici lanovky na Marmoladu.

Terény: Nelze jinak než opět vyzdvihnout oblast Marmolady. Neuvěřitelné sjezdy z výšky 3 342 m n. m. po červených sjezdovkách umožní sjezd s převýšením téměř dva tisíce výškových metrů do střediska Malga Ciapela. V oblasti Arabby je nutnost vyzkoušet sjezd z vrcholu Porta Vescovo přímo do Arabby. Celá oblast těchto dvou středisek je napojena na oblast Sella Rondy, která musí po lyžařské stránce uspokojit touhu každého lyžaře po kvalitních lyžařských tratích. Pro skutečné lyžařské labužníky se naskýtá možnost využít heliski.

Après ski: V Arabbě můžeme nalézt velké množství barů, skibarů, obchodů, restaurací a krytý bazén.

Typy skipasů:
Dolomiti Superski: platí ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski.

Výhody: Dokonalá propojenost celého areálu na lyžích i v návaznosti na Sella Rondu, vysoká upravovanost sjezdových tratí, vysokokapacitní a nadprůměrně moderní přepravní zázemí celého areálu, dostatek volných terénů i extrémního lyžování (heliski), romantická atmosféra vysokohorských vesniček.

Nevýhody: Omezená nabídky zábavy pro snowboardisty, slabší infrastuktura jednotlivýchhorských vesniček, přístup jen přes okolní horské průsmyky.

SNOWBOARD EXTRA:
Bez snowparku: možnost využít možností v oblasti Alpe di SiusiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.