Hotel Sella Ronda

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fassa, Campitello di Fassa
Ubytování Hotel Sella Ronda
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 17 042 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou bohatého kontinentálního bufetu včetně nápojůvečeře - servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů, 3 hlavních jídel s přílohou a 3 dezertů, studené předkrmy, saláty a ovoce formou bufetu, nápoje za poplatek

Popis ubytování

PolohaCampitello di Fassa, centrum - 500 m, skiareál Col Rodella / Sella Ronda - 50 m, skibus - 50 mVybaveníHotel s Dependancí jsou propojeny chodbou, v Hotelu Sella Ronda se podávají snídaně a večeře, v Dependanci Serenella je k dispozici hotelové wellness a kavárna.recepce, lobby, bar, wi-fi, 2x restaurace, jídelna pro snídaně, spol. místnost s TV, dětský koutek, lyžárna, 2x výtah, parkoviště, garáž za popl., za poplatek - sauna, pára, termárium, kneippův chodník, posilovnaUbytováníDvoulůžkový pokoj Standard s možností 2 přistýlek,TV, telefon, fén, trezor balkon; 3. a 4. lůžka pevná či formou rozkl. křesla na lůžko pro 1 (pouze pro děti do 10 let)Tipy pro správnou volbufantastická poloha jen pár kroků od kabinové lanovky propojené na Sella Ronduvynikající cenové podmínky i nabídka zkrácených pobytů v okrajových částech sezónyrodinná atmosféra s kvalitním servisem i kuchyníúhrnná kapacita lůžek i pro větší skupinyprostornější pokoje v Dependanci

Popis lokality ubytování

Popis destinaceOblast Val di Fassa je jakoby vsazená do srdce Dolomit mezi mohutný horský masiv Gruppo del Sella a nejvyšší místní vrchol Marmoladu, dosahující nadmořské výšky 3 342 metrů.


Terény: Jedna z nejlepších oblastí oblasti Dolomiti Superski s jedinečným okruhem sjezdovek kolem masivu Gruppo del Sella, takzvanou Sella Rondou, která v celkové délce necelých 40 km obtočí zmíněný masiv po i proti směru hodinových ručiček. Sella Ronda navzájem propojuje střediska Val di Fassa, Arrabba, Marmolada, Val Gardena, Alpe di Suisi a Alta Badia. V samotné oblasti nalezne každý svou sjezdovku, které se vyskytují nejen na samotné Sella Rondě, ale i v přilehlých menších oblastech. Nejdelší červenou sjezdovku lze nalézt v oblasti Canazei, kam při převýšení 934 výškových metrů a délce 6,5 km sbíhá sjezdovka Del Bosco. Nejtěžší sjezdovku oblasti Ciampac nenaleznete na Sella Rondě, ale přesně na opačné straně ve skiareálu Ciampac, kde při převýšení 658 metrů urazí délku 3 km. Za zmínku jistě stojí málo využívané večerní lyžování s prázdnými svahy v oblasti Aloch s červenou a černou sjezdovkou. Černá sjezdovka splnila homologaci FIS, ale díky malé dojezdové dráze se zde nikdy závody světového poháru neuskutečnily.


Après ski: Jedna z nejlepších oblastí rušného večerního a nočního života, ať již aktivně stráveného nočním lyžováním, v bazénu či na diskotékách, tak i pohodového posezení v míst ních barech či res tauracích.

Typy skipasů:
Skipas Dolomiti Superski, který platí neomezeně ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski (více informací viz úvodní dvoustrana), který nabízíme.

Výhody: Nejen pestrá lyžařská nabídka Val di Fassa e Carezza, ale zejména 400 kilometrů Sella Rondou na lyžích propojených sjezdovek i v rámci sousedních středisek Val Gardena, Arabba / Marmolada a další, unikátní noční lyžování na kvalitní závodní sjezdovce Aloch v Pozza di Fassa, stále se rozšiřující nabídka pro snowboardisty, nejnižší průměrná finanční náročnost v porovnání s dalšími středisky na okruhu Sella Ronda.


Nevýhody: Vyšší počet návštěvníků v nejpreferovanějších termínech, a tím i potenciální ranní fronty u dolních nástupních míst kabinových lanovek.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Ciampac: Rail, Tables a další skoky
Snowpark Col Rodella: Boarder crossTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.