Hotel Sporting Baia

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sicílie, Giardini Naxos
Ubytování Hotel Sporting Baia
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 10 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený hotel Sporting Baia leží na ostrově Sicílie přímo u pláže v letovisku Giardini Naxos.
Hostům je zde k dispozici: restaurace, bar, recepce, výtah, wi fi zdarma ve veřejných místnostech, prádelna za poplatek, parkoviště (zdarma, omezený počet míst), wellness centra (bazén, sauna, turecká lázeň, jacuzzi, Knepův okruh, barevné sprchy).
K dispozici jsou vkusně vybaveny pokoje s koupelnou, telefonem, TV, minibarem, fénem, klimatizací (od cca 15.6. do 15.9.), trezorem. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje s balkonem a výhledem na moře (za příplatek).

Sleva na 3. a 4. lůžko:děti do 6 let bez nároku na lůžko zdarma (možnost půjčení postýlky za poplatek 10 EUR/den, na vyžádání při rezervaci), do 12 let sleva 50%, ostatní 30%.

Pobyt s malým pejskem je povolen za poplatek (na vyžádání).

V Giardini Naxos se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 2 €/os./noc pro hotely 4*-5* a cca 1,5 €/os./noc pro hotely 1*,2* a 3*.
(double2): dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, balkon, TV, telefon, klimatizace (od 15.6. do 15.9.), trezor, minibar, fén

Popis ubytování

Vybavenívnitřní bazén, vířivka, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, sauna, wellness, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.