Hotel Stroblhof

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - Pl
Ubytování Hotel Stroblhof
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Autobusová doprava. Hlavní nástupní místo PRAHA. Bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice.

Nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os.: Most, Chomutov, Žatec, Louny.

VÝHODNÁ SLUŽBA – parkování automobilů za 400 Kč/auto na hlídaném parkovišti v Praze 6 Ruzyně (více info na www.parkovisteletisteruzyne.cz Klienti, kteří využijí tuto službu, na zájezd nastupují a na konci zájezdu vystupují z autobusu CK u tohoto parkoviště. Službu nutno objednat v CK při objednání zájezdu.
Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění od pojišťovny UNIQA. Dospělý: 270 Kč, Děti do 12 let 180 Kč,-

Pojištění obsahuje: pojištění léčebných výloh a asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody občana, pojištění storna cesty.

Placeno na místě: pobytová taxa cca 1,20 Euro/noc/os.

Skipas:platba na místě v EURO.
Slevy: Skipasy s VELKOU SLEVOU pro CK.

Dospělý: 156 Euro, Junior 123 Euro, Senior 145 Euro (ceny orientační).

Platba u průvodce CK v Euro. Ceny skipasů se slevou platné při minimálním počtu 20 lyžařů. Slevy skipasů pro děti do 8 let jsou rozdílné dle středisek a dle lyžařské sezóny. Jun. nar. po 30.11.2002, Sen. nar. před 30.11.1953.

Sleva za včasný nákup do 20.10.2018

Popis stravování

Stravování: Polopenze: snídaně bufet, večeře menu (předkrm, hl. jídlo, dezert), salát. Pozn: stravování začíná snídaní 2. den zájezdu.

Popis ubytování

Sport a zábava4 dny lyžování: Denní přejezd od Itálie

střediska Plose, Gitschberg/Jochtal, 2x RatsingsPopisRodinný 3* hotel nabízí přijemné ubytování.VzdálenostiVzdálenosti k lyžařským terénům

Gitschberg/Jochtal: 14km

Plose: 20km

Ratsings: 45kmUbytováníPokoje: dvou a vícelůžkové pokoje s příslušenství,TV některé pokoje mají balkon.Vybavení a službySpolečenská místnost, bar, sauna, lyžárna.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází v centru vesničky Vintl (880 m) na okraji Pustertálského údolí v Jižním Tyrolsku.

Program zájezdu

Program

2. den 4 dny Lyžování:1x Plose, 1x Gitschberg/Jochtal, 2x Ratschings. 1. den Denní přejezd do Itálie. Odjezd Praha st. metra Hradčanská v 12.00 hod., příjezd do penzionu v cca 22.00 hod, ubytování. 2. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařskému středisku Gitschberg/Jochtal, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 3. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařskému středisku Plose, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 4. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařskému středisku Ratsings, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 5. den Snídaně, odjezd autobusem CK k lyžařskému středisku Ratsings, celodenní lyžování, po skončení lyžování odjezd do ČR. 6. den Návrat do ČR v ranních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.