Hotel Tre Torri

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Benátky
Ubytování Hotel Tre Torri
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 7 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prostorný moderní Hotel Tre Torri se nachází na předměstí města Vicenza v lokalitě Altavilla Vicentina, přibližně půl hodiny autem od Verony či Benátek. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace s barem, kuřácký salonek, posilovna, velké venkovní parkoviště a hlídané podzemní za poplatek. Hotel nabízí ubytování v pohodlných pokojích s TV, trezorem a wi-fi připojením.
Uvedená cena je za osobu/noc v jakémkoliv termínu během roku, vždy v období pátek-neděle (může se změnit během konání veletrhů a velkých výstav).
Stravování: snídaně formou bufetu.

Slevy pro děti na přistýlce a ceny k jednolůžkovým pokojům na vyžádání v CK.
Příplatek za rezervaci tranzitního ubytování bez následného objednání dalšího pobytu činí 450 Kč.
(double2): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna, TV, trezor, wi-fi. Uvedená cena je za osobu/noc v jakémkoliv termínu během roku, vždy v období pátek-neděle.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, garáž, wi-fi, fitness, TV, trezor, snídaně,Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Zákazů v Benátkách přibývá. Chystá se nová kampaň Jste tady vítáni, ale musíte hrát podle pravidel. Nebo zaplatit pokutu. Taková je zpráva benátských úřadů, které přicházejí s novou kampaní, jež má turisty přimět k adekvátnímu chování. Město se totiž potýká s návalem turistů a místní obyvatelé začínají ztrácet veškerou trpělivost. O kampani informoval britský Independent.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.