Hotel Villaggio Baia Santa Barbara

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Apulie, Rodi Garganico
Ubytování Hotel Villaggio Baia Santa Barbara
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 458 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel villaggio Baia Santa Barbara disponuje vilkami s hotelovými službami a vilkami ve formě apartmánů. Leží přímo u písečné pláže a cca 800 m od centra Rodi Garganica. Klienti mají k dispozici výtahy, recepci, bary, společenská místnost s TV, dětské hřiště, restaurace, parkoviště, bazén, tenisový kurt za poplatek, animace, mikrobus do/z městečka Rodi Garganico za poplatek. Na pláži je k dispozici bar, toalety a sprchy, možnost vodních sportů.
V ceně je také zahrnutý plážový servis od 3. řady (slunečník, lehátko a plážové křesílko), přední řady na vyžádání za příplatek.

Stravování formou soft all inclusive - kontinentální bufetové snídaně, oběd a večeře formou bufetu - výběr z více druhů jídel 1. a 2. chodu, zákusek, točená voda, nealko nápoje a víno. Open bar v době 8 - 15 hod. a 17 - 24 hod.: točené soft drinks, káva, ledový čaj.

Slevy na 3. a 4. lůžko: děti do 13 let na 3. lůžku zdarma a na 4. lůžku 50%, do 18 let 30%, ostatní 20%.
(mono2): pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem nebo patrovou postelí, TV, klimatizace, trezor, minibar, fén, sociální zařízení.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, výtah, pes zakázán, tenisový kurt, TV, trezor, klimatizace, animace, All Inclusive,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.