Hotelový komplex Royal Palm nejen pro seniory

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Ubytování Hotelový komplex Royal Palm nejen pro seniory
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 17 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobyty na krásném italském termálním ostrově Ischia, plném zeleně, kouzelné přírody a léčivých termálních pramenů. Využijte cenově výhodné nabídky, užijte si koupání v termálních bazénech a lázních. Možnost výletů - Neapol, Sorrento, Capri, Vesuv, Pompeje, Amalfi a další.

Popis stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Popis ubytování

Vybavení200 pokojů s vlastním soc. zařízením, TV-SAT, telefonem, minibarem, fénem, klimatizací (cca polovina června - pol. září), sejf za poplatek. Pokoje jsou rozmístěné v několika budovách, např. Caterina Beach, Veneziana, vilách a zahradních hotelových pokojích, které jsou součástí komplexu. Pokoje s výhledem na moře, s balkónem nebo terasou, superior a suite jsou za poplatek.Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Popis lokality ubytování

PolohaForio se rozkládá na celém západním pobřeží. Na malém mysu si zřídili věřící kostel nazývaný"kostel záchrany" či "kostel zachráněný" SantaMaria delle Soccorso, kde se natáčel film Nebožtíci přejí lásce. Forio bylo již za dávných časů obydleno a již staří Římané věděli o termálních pramenech, které rovněž využívaly. Najdete zde věž s kruhovým půdorysem Torrione z r. 1480, byla dříve vězením, dnes je zde muzeum italského malíře Giovaniho Maltese, kostely Santa Maria di Loreto, San Vito. Velmi pěkná je procházka ke kostelíku Santa Maria dell Monte, který stojí v překrásné přírodě, obklopen vinnou révou. Odtud je nádherný pohled na západní pobřeží.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.