Hotelový komplex Royal Palm

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Ubytování Hotelový komplex Royal Palm
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 24 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento luxusnější hotelový komplex nacházející se v blízkosti světoznámých Poseidonových zahrad a krásné pláže Citary, je místo vhodné k dokonalé relaxaci a prožití nezapomenutelných zážitku.

Popis stravování

Polopenze, snídaně - bohatý bufet, večeře - bohatý salátový bufet, výběr z menu.

Popis ubytování

Vybavení200 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem, minibarem, centrálním vytápěním, fénem, klimatizací (cca polovina června - polovina září), sejf za poplatek. Pokoje jsou rozmístěné v několika budovách, např. Caterina Beach, Veneziana, vilách a zahradních hotelových pokojích, které jsou součástí komplexu. Pokoje s výhledem na moře, s balkónem nebo terasou, superior a suite jsou za poplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Popis lokality ubytování

PolohaForio se rozkládá na celém západním pobřeží. Na malém mysu si zřídili věřící kostel nazývaný"kostel záchrany" či "kostel zachráněný" Santa Maria delle Soccorso, kde se natáčel film Nebožtíci přejí lásce. Forio bylo již za dávných časů obydleno a již staří Římané věděli o termálních pramenech, které rovněž využívaly. Najdete zde věž s kruhovým půdorysem Torrione z r. 1480, byla dříve vězením, dnes je zde muzeum italského malíře Giovaniho Maltese, kostely Santa Maria di Loreto, San Vito. Velmi pěkná je procházka ke kostelíku Santa Maria dell Monte, který stojí v překrásné přírodě, obklopen vinnou révou. Odtud je nádherný pohled na západní pobřeží.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.