Hotelový komplex San Marco nejen pro seniory

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Ubytování Hotelový komplex San Marco nejen pro seniory
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 19 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Mimosezónní pobyty na krásném italském termálním ostrově Ischia, plném zeleně, kouzelné přírody a léčivých termálních pramenů. Využijte cenově výhodné nabídky, užijte si koupání v termálních bazénech a lázních. Možnost výletů - Neapol, Sorrento, Capri, Vesuv, Pompeje, Amalfi a další.

Popis ubytování

VybaveníVelmi oblíbený rozlehlý hotelový komplex situovaný v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady s krásnou pláží Citara a pláže Cava dell´Isola. Hotel je propojen překrásnou zahradou s hotelem Royal Palm a nabízí dlouhodobě kvalitní služby. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény.
Ubytování
80 pokojů s vlastním soc. zařízením, TV-SAT, telefonem, minibarem, fénem, klimatizací (cca polovina června - pol. září), sejf za poplatek. Pokoje jsou rozmístěné v několika budovách, např. Caterina Beach, Veneziana, vilách a zahradních hotelových pokojích, které jsou součástí komplexu. Pokoje s výhledem na moře, s balkónem nebo terasou, superior a suite jsou za poplatek.
Stravování
Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.
Služby a vybavení
2x venkovní termální bazén, 2x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 Euro/den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, recepce, 2 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace “Citara”, restaurace „Cava dell’Isola”, parkoviště. Služby a vybavení jsou společné s hotelem Royal Palm ****, kde se nachází centrální recepce.
Klienti mohou využívat i některých služeb hotelu Terme Park Imperial. Uvedené ceny za pokoj STANDARD - pouze s oknem. Možnost příplatku za pokoj s balkónem nebo terasou.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.