Hotelový komplex Sorriso Thermae Resort a Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Ubytování Hotelový komplex Sorriso Thermae Resort a Spa
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 25 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Neustále se zlepšující služby a pohostinnost tohoto hotelu zaručuje tradičně hezkou dovolenou. Mají zde nové Wellness centrum.

Popis ubytování

VybaveníHOTEL SORRISO a několik dalších budov tvoří rozsáhlý komplex ve svahu nad pláží Citara a Poseidonovými zahradami - privátní cesta až k moři (8 až 10 minut chůze po schodech) nebo 1 km po silnici. Komplex nabízí stabilně dobré služby na vysoké úrovni a vynikající stravu. Široké terasy nabízejí panoramatické pohledy na záliv Citara a úchvatné západy slunce. V okolí jsou restaurace, kavárny a obchody. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Popis lokality ubytování

PolohaForio se rozkládá na celém západním pobřeží. Na malém mysu si zřídili věřící kostel nazývaný"kostel záchrany" či "kostel zachráněný" SantaMaria delle Soccorso, kde se natáčel film Nebožtíci přejí lásce. Forio bylo již za dávných časů obydleno a již staří Římané věděli o termálních pramenech, které rovněž využívaly. Najdete zde věž s kruhovým půdorysem Torrione z r. 1480, byla dříve vězením, dnes je zde muzeum italského malíře Giovaniho Maltese, kostely Santa Maria di Loreto, San Vito. Velmi pěkná je procházka ke kostelíku Santa Maria dell Monte, který stojí v překrásné přírodě, obklopen vinnou révou. Odtud je nádherný pohled na západní pobřeží.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.