Hotelový komplex Villa Al Parco

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Ubytování Hotelový komplex Villa Al Parco
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 7 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel se nachází ve městě Forio, nedaleko písečné pláže San Francesco ve stejnojmenném zálivu, známého pro své velkolepé západy slunce. Z hotelu se můžete dostat do centra města Forio za pouhých 20 minut s krásnou procházkou podél moře nebo 5 minut autobusem.

Popis ubytování

VybaveníProgram
1. den:Odjezd v podvečerních hodinách z ČR.
2. den:Ráno příjezd do vánočního Luxemburgu - s dominantou středověkého knížecího hradu. Odpoledne strávíme ve městečku Valkenburg, které je proslulé svými vánočními trhy, které se konají v jeskyních. Najdeme zde i úžasné sochy z několika tun písku s vánoční tématikou. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.
3. den:Navštívíme hlavní město Belgie Brusel, oděné do vánočního hávu. Prohlídka historického města - gotická radnice z 15. stol. (Hôtel de Vile), socha sv. Michala – patrona Bruselu, cechovní domy, galerie sv. Huberta, nejstarší nákupní pasáž v Evropě, katedrála sv. Michala a Guduly, královský palác a především vánočně laděné náměstí Grand Place (UNESCO), nádherné vánoční trhy, betlémy, horká čokoláda. Odpoledne prohlídka středověkého města Bruggy– historické jádro na ostrově (UNESCO), náměstí Burg s radnicí Stadhuis a bazilikou Svaté Krve, náměstí Markt– hlavní náměstí, krásné vánoční trhy, belgické krajky a pralinky. Celé město přehlédneme z 83m vysoké věže zvonice Belfort. Další významnou perlu umění spatříme v gotickém kostele Panny Marie- Michelangelovo sousoší Madony s dítětem z bílého mramoru. Na závěr fakultativní projížďka otevřenou výletní lodí po kouzelných městských kanálech a večerní osvícené město.
4. den:
Ráno přejezd k prohlídce korunovačního města a města umění Amsterdam– vánoční město a trhy, pečené kaštany, historie, památky, možnost fakultativní projížďky lodí po grachtech nebo návštěva vyhlášených muzeí (Van Gogh Museum, Rijksmuseum, dům Anne Frankové známý z Deníku Anne Frankové...) náměstí Dam, Královský palác, brusírna diamantů, malé uličky s krámky, vodní kanály, individuální volno. Podvečerní vánoční město a jeden z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
5. den: Předpokládaný návrat do republiky v dopoledních hodinách.
Trasa
Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), Karviná (+450), Ostrava (+450), Nový Jičín (+450), Hranice (+350), Olomouc (+250), Trutnov (+300), Dvůr Králové n. Labem (+300), Náchod (+200), Jaroměř (+100), Hořice (+100), Lanškroun (+150), Ústí nad Orlicí (+200), Česká Třebová (+100)   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.