Hotelový komplex Villa Al Parco

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Ubytování Hotelový komplex Villa Al Parco
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 11 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel se nachází ve městě Forio, nedaleko písečné pláže San Francesco ve stejnojmenném zálivu, známého pro své velkolepé západy slunce. Z hotelu se můžete dostat do centra města Forio za pouhých 20 minut s krásnou procházkou podél moře nebo 5 minut autobusem.

Popis ubytování

VybaveníVelmi oblíbený hotel, pro své kvalitný služby a dobré jídlo, je vhodný pro rodinou dovolenou i pro pravé gurmány. Villa Al Parco se nachází uprostřed krásné zahrady, tedy láká i milovníky romantiky a květin.
Ubytování
Velice příjemný rodinný hotel se nachází uprostřed krásné zahrady, v malebné části města Forio. Hotel je klienty oblíben pro kvalitní služby a dobré jídlo. Do centra Foria se dostanete za cca 20 minut chůze po rušné silnici nebo za cca 5 minut busem. Nad hotelem je bota nická zahrada La Mortella a pláž s romantickým zálivem San Francesco.

Vzdálenosti od moře:
přibližně 600 m, od centra: přibližně 1 km (příjemná 15-ti minutová procházka při moři nebo 5-ti minutová jízda ostrovním autobusem)
Vybavení hotelu
1x vnitřní termální bazén (34°C), 1x venkovní minerální bazén (25°C), sluneční terasa se slunečníky a lehátky, masáže za poplatek, recepce, klimatizovaná restaurace, bar, TV-SAT místnost, parkoviště.

Vybavení pokojů
pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkón nebo terasa, telefon s přímou volbou, centrální topení. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.
Stravování
polopenze, snídaně - bufet, večeře - výběr z menu. Ischitánská a italská kuchyně.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.