Il Gattopardo

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Název ubytování Il Gattopardo
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 10 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Il Gatopardo se nachází na překrásném místě s úžasnými výhledy na moře z hotelové terasy. Hotel je obklopen překrásnou zahradou a je vzdálen 300 mestrů od pláže a necelý kilometr od centra města Foria. K relaxi jsou hostů k dispozici 3 venkovní a 2 vnitřní bazény.

Popis ubytování

Vybavení72 pokojů se sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, trezorem, fénem, centrálním topením a klimatizací, minibarem, balkónem nebo terasou. Některé jsou umístěné v zahradě. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Popis lokality ubytování

PolohaForio se rozkládá na celém západním pobřeží. Na malém mysu si zřídili věřící kostel nazývaný"kostel záchrany" či "kostel zachráněný" SantaMaria delle Soccorso, kde se natáčel film Nebožtíci přejí lásce. Forio bylo již za dávných časů obydleno a již staří Římané věděli o termálních pramenech, které rovněž využívaly. Najdete zde věž s kruhovým půdorysem Torrione z r. 1480, byla dříve vězením, dnes je zde muzeum italského malíře Giovaniho Maltese, kostely Santa Maria di Loreto, San Vito. Velmi pěkná je procházka ke kostelíku Santa Maria dell Monte, který stojí v překrásné přírodě, obklopen vinnou révou. Odtud je nádherný pohled na západní pobřeží.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.