Itálie, Dema Bike Adventure (horská kola)

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie
Název ubytování Delle Alpi
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem za 8 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Více informací o programu V létě je Passo Tonale perfektním začátkem pro na horských kolech. Je zde četné množství horských tras a stezek v pohoří Adamello-Presanella, které je součástí Národního parku Stelvio a národního parku Adamello. Je zde můžné navštívit zříceninu hradu Castelpoggio, která je situována u západnícho vjezdu do Ponte di Legno nebo dva kostely - Farní kostel Nejsvatější Trojice nebo starobylý kostel Sv. Apollonia.
Technická náročnost - Vyšší - skalní terén s obtížností do III. st. těžké cesty Via ferrata, ledovce velkým množstvím trhlin, cyklotrasy vedoucí po nezpevněných turistických cestách i v náročnějším horském terénu. Fyzická náročnost - Vyšší - dlouhé celodenní přechody / přejezdy na kole do 8 hodin denně

Popis stravování

Polopenze

Program zájezdu

1. - 7.den

Poctivé bikerské terény v okolí Passo Tonale, které nabízejí ostrou bikeřinu v Italských Alpách. Ty nejkrásnější zážitky, jež může bike nabídnout, vás čekají právě zde. Základna je na Passo Tonale ve výšce 1884 m.n.m. V blízkém okolí je 18 značených okruhů zasazených do překrásné přírody, vedoucí po loukách, horskými údolími, překonávající ostrá sedla nebo se zařezávají do stěn hlubokých kaňonů. Okruhy jsou rozděleny do tří obtížností modrá , červená a černá. Popsány jsou údaji o převýšení, průměrném sklonu, obtížnosti, vzdálenosti, orientačním čase jízdy a procentem terénu v etapě v neposlední řadě také mapkou či GPS navigací. V místě jsou také výborné podmínky pro další aktivity. Když Vás omrzí bike vezmemem Vás na rafting na řece Noce, kde se jel vloni evropský pohár nebo ferratové treky po okolních vrcholech, kdy se pohybujete v kilometorových stěnách jištěni na ocelovém laně. Pro uklidnění je zde řada turistických tras, poklidné městečko Ponte di Legno, které je s Passo Tonale spojeno kabinkovou lanovkou.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.