Itálie, Dolomity - vysokohorská trasa č.2 (expedice, trek)

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Adriatická riviéra, Albarella
Ubytování Chata
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 6 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Více informací o programu N/APoznámka: Tato pozoruhodná tůra na trase č. 2 účastníkům nabízí obdivovat známá impozantní místa v oblasti Pale - jezero Braies, nad kterým se tyčí stěna Croda Becco,dále osamělá náhorní plošina Fanes, pohádková údolí rozkládající se ve stínu Toffana di Roses, kouzelný zámek v Pelmo a samozřejmě také majestátný štít Civetta.
Sezóna: Od července do záříAktivita: Expedice, trekLokalita: Itálie, DolomityUbytování: Ubytování je v kempu a horských chatách.Vybavení: Běžné vybavení pro trekDélka zájezdu: Individuální, až 10 dníNáročnost: NízkáDoprava: Doprava je možná autobusem/minibusem nebo vlastníStravování: VlastníTechnická náročnost - Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek Fyzická náročnost - Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně

Popis stravování

Bez stravy

Program zájezdu

1. - 7.den

V 50. letech vykreslil Bellunské Dolomity Dino Buzzati takto. Nikde na světě jsem neviděl taková údolí, z jakých pocházím. Stačí jeden letmý pohled na krajinu kolem a okamžitě si pomyslím, že to nemůže být reálné, taková místa na Zemi nemohou existovat. A přece existují. Jsou stejně osamělá, mají stejně nepravděpodobné ostré skalní útesy na půl zakryté stromy, jsou tam stejně fascinující vodopády. Tato pozoruhodná tůra na trase č. 2 účastníkům nabízí obdivovat známá impozantní místa v oblasti Pale - jezero Braies, nad kterým se tyčí stěna Croda Becco,dále osamělá náhorní plošina Fanes, pohádková údolí rozkládající se ve stínu Toffana di Roses, kouzelný zámek v Pelmo a samozřejmě také majestátný štít Civetta.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.