Itálie - Ostrov Ischia – Neapol – Pompeje – Vesuv

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie
Název ubytování Itálie - Ostrov Ischia – Neapol – Pompeje – Vesuv
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 21 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1. den

transfer z Ostravy do Katowic a odlet na pravidelné lince do Neapole. Po příletu následuje krátká prohlídka Neapole, odjezd do přístavu a lodní transfer na ostrov Ischia, transfer na ubytování, večeře, nocleh.

2. den

snídaně, odjezd na polodenní okružní jízdu ostrovem, individuální volno, večeře, nocleh.

3. den

snídaně, odjezd do San't Angela termálního parku Tropical. V areálu je rozmístěno 10 bazénů s různými teplotami vody od 18 do 40 °C. Je zde i bazén s mořskou vodou a bazén s přírodně radioaktivní vodou. Park dotváří vodopády, jacuzzi, Kneippovy bazény, sauna a římské jeskyně. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

4. den

snídaně nebo snídaňový balíček, odjezd na celodenní výlet do Pompejí – významného města z doby antického Říma, které bylo zničeno při sopečné erupci Vesuvu. Výjezd na Vesuv nabízející nádherné výhledy. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

5. den

snídaně, individuální volno, fakultativně možnost skupinového výletu na ostrov Capri (jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých římských císařů). Večeře, nocleh.

6. den

snídaně, odjezd do Ischia Ponte, procházka historickým centrem, fakultativní vstup do Aragonského hradu, prohlídka hradu. Následuje odjezd do pizzerie na „pizzaparty“ (možnost přípravy vlastní pizzy, po celou dobu konání akce neomezená konzumace pizzy, vody a vína). Odjezd na ubytování, volno, večeře, nocleh.

7. den

snídaně, individuální volno, fakultativně možnost návštěvy termálních parků Poseidon nebo Negombo, večeře, nocleh.

8. den

snídaně, odjezd do přístavu, lodní transfer do Neapole, transfer z přístavu na letiště. Odlet z Neapole do Katowic a transfer do Ostravy.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.