Kampánie pro seniory 55 (hotel )

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kampánie
Ubytování Kampánie pro seniory 55 (hotel 4*)
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované - první a druhý chod, salátový bufet, polévka a dezert nebo ovoce (první den bez výběru, od 2. dne pobytu na výběr ze 2 menu, které se nahlašuje u večeře nebo snídaně předem) - včetně sklenice vody a vína k večeři.

Popis ubytování

PolohaPopis typového hotelu Giulivo: Hotel se nachází v oblasti Baia Domizia, přímo u pláže, na kterou vede příjemná procházka piniovým hájem v rámci komplexu. Hotel je rozdělen na hotelovou část a rezidenční část, kde naleznete bungalovy a menší vilky. V blízkosti hotelu se nacházejí obchůdky a bary. Možnost místní dopravy autobusem.VybaveníRecepce, restaurace, bar, výtah, bazén, parkoviště. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.UbytováníPokoje v hlavní budově jsou nově zrekonstruované s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a minibarem.Sport a zábavaBazén, bar a restaurace, možnost animací.PlážPísčitá pláž se nachází přímo u areálu hotelu. K dispozici je zde plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) v ceně.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Neapole / Říma - přímé lety, transfery do hotelu, ubytování, večeře, nocleh. 2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem. 8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.



Tip z okolí
Nejlepší italské pláže, které vybrali turisté pro rok 2012 Italské pobřeží dlouhé 7600 kilometrů omývá Jaderské, Jónské, Tyrhénské a Ligurské moře. Není divu, že nabídka pláží je tu pestrá. Pokud budete letos nebo příští rok plánovat dovolenou do Itálie, může vám při výběru pomoct žebříček deseti nejlepších pláží, které vybrali turisté na cestovatelském serveru TripAdvisor.com.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.