Krásy alpských zemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Evropa, Itálie
Název ubytování Krásy alpských zemí
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 9 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Vydejte se s námi do okolí alpských vrcholků Rakouska, Itálie, Švýcarska a Německa a poznejte prostředí tyrolských Alp, Veronu – město Romea a Julie, nezapomenutelné Miláno, město s nejvyšší životní úrovní Zurich, Bodamské jezero nebo bavorskou metropoli Mnichov.

Cena zahrnuje

1 místo v autobuse
5 nocleh v 2-3* hotelech (dvoulůžkový pokoj)
5 snídaně
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
Profesionální průvodce znalý destinace
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné do památek
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den
Příplatek za jednolůžkový pokoj

Nástup / Výstup
Praha

Program
1. den - odjezd v brzkých ranních hodinách z Prahy, přes České Budějovice a Dolní Dvořiště. Ráno příjezd do Lince, snídaně, prohlídka centra města. Přejezd k Mondsee. V pozdním odpoledne příjezd do Salzburgu – prohlídka města a historického centra.
2. den - procházka údolím Alp u Innsbrucku s prohlídkou města. Odpoledne příjezd do Shakespearovské Verony, návštěva Juliina balkonu a prohlídka města.
3. den – ráno odjezd k jezeru Lago di Garda. V poledne se přesuneme do historického městečka Crespi d´ Adda u Bergama. Odpoledne příjezd do Milána, navštívíme katedrálu Duomo, kostel Santa Maria delle Grazie nebo divadla La Scala.
4. den – ráno příjezd do Lugana okolo zalesněné hory Monte San Giorgio patřící na seznam UNESCO. Dopolední volný program. V poledne odjezd do Luzernu. Prohlídka města a přejezd do Zugu.
5. den – ranní odjezd do Zurichu, prohlídka historické části města a okolí řeky Limmat. Přes kratší zastávku v St. Gallenu s návštěvou klášteru Sv. Havla přejezd k Bodamskomu jezeru, konkrétně malebnému městečku Lindau.
6. den – ranní odjezd do bavorské metropole Mnichova. Prohlídka centra města, vyhlídkové věže a olympijského centra. Večerní návrat přes Rozvadov do Prahy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.