Kronplatz autobusem - hotel Sigmunderhof - Sleva na skipas, Skibus u h

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Jižní Tyrolsko, Dolomiti Superski - Kronplatz - Kiens
Název ubytování Sigmunderhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stravování
polopenze (snídaně bufet, večeře 4 chody výběr z menu)
Doprava
Program zájezdů: odjezd z Prahy st. metra Hradčanská v cca 20 hod. (bude upřesněno v pokynech), příjezd do hotelu v časných ranních hodinách (cca v 6-7 hod), možnost převlečení ve společenské místnosti hotelu (na místě za poplatek cca 10 euro/os. možnost dokoupení snídaně 1. den pobytu). Doprava skibusem k lyž. terénům Kronplatz. Předposlední den zájezdu po skončení lyžování odjezd do ČR v podvečerních hodinách (cca v 19-20 hod.). Návrat do ČR v ranních hodinách.

Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice. Jednotlivá další nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os.

Další nástupní místa v termínu 11.03.-17.03.2017 (So-Pá, záj. IT 703) Trasa E: Rakovník (bez příplatku), Kladno, Slaný a Trasa D: Liberec, Jablonec n. N., Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav. 5 dní lyžování. Skipas cca 220 euro/dosp.os.

Další nástupní místa v termínu 15.03.-20.03.2017 (St-Po, záj. IT 704) Trasa F: Most, Chomutov, Žatec, Louny. 4 dny lyžování. Skipas cca 178 euro/dosp.os.
 
Pozn.: služby průvodce CK* (během zájezdů není přítomen průvodce CK, je přítomen pouze během cesty autobusem CK tam a zpět, tzn. průvodce první den ubytuje klienty a poslední den organizuje odjezd a s klienty odjíždí do ČR).
 
Nabídka autobusových zájezdů Kronplatz v Pdf + ceník skipasů
 
 
Pro více informací o skiareálu, skimapa, ceník skipasů....klikněte ZDE

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.