La Villa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia - Forio
Název ubytování La Villa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 21 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Menší elegantní hotel nacházející se v městečku Forio nabízí rodinnou a poklidnou atmosféru v překrásné zahradě s jedním venkovním a jedním krytým bazénem.

Popis ubytování

VybaveníMenší elegantní hotel nacházející se v městečku Forio nabízí rodinnou a poklidnou atmosféru v překrásné zahradě s jedním venkovním a jedním krytým bazénem.
Ubytování
Elegantní hotelový komplex nabízí příjemný a relaxační pobyt v blízkosti pláže Chiaia. Hotel byl postaven v roce 2006 a je oázou plné zeleně a komfortně zařízených interiérů ve středomořském stylu.

Vybavení hotelu
1x venkovní minerální bazén s hydromasáží (22°C), 1x vnitřní termální bazén s hydromasáží (35°C), dvě terasy s lehátky a slunečníky, překrásná zahrada o rozloze 4.000 m2 s mnoha exotickými a středomořskými stromy a rostlinami, menší dětské hřiště, restaurace, možnost připojení na internet - WiFi v prostorách recepce zdarma, parkoviště.

Vybavení pokojů
25 příjemně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením, všechny s balkónem nebo terasou,
centrální klimatizací (cca 25.07. - 01.09.2012) a topením, telefonem s přímou volbou, sejfem, TV-SAT, minibarem, rádiem, fénem.

Popis lokality ubytování

PolohaForio se rozkládá na celém západním pobřeží. Na malém mysu si zřídili věřící kostel nazývaný "kostel záchrany" či "kostel zachráněný" - Santa Maria delle Soccorso - jehož bílý profil vyprovází rybáře na moře a při jejich zpáteční cestě je vítá. Malé poutní místo vlastní četné sbírky děkovných tabulí rybářů a mořeplavců a pozoruhodný krucifix, který byl odhalen během jednoho útoku na ostrov. Forio bylo již za dávných časů obydleno a již staří Římané věděli o termálních pramenech, které rovněž využívaly. Díky své nevýhodné poloze u otevřeného moře bylo Forio vystaveno mnoha útokům a přepadením. Proto bylo na pobřeží zřízeno 12 věží, z nichž byl ohlašován příchod nepřítele a které měly především sloužit k obraně při napadení. Věž s kruhovým půdorysem Torrione byla postavena r. 1480 a později byla přeměněna na vězení, dnes je zde muzeum italského malíře Giovaniho Maltese. Kostel Santa Maria di Loreto ze 14.stol. byl postaven v barokním slohu a má velice cenné malby. Farní kostel San Vito pochází z antické epochy a byl v průběhu let mnohokrát přestavován. Obklopují ho dvě věže, jedna z nich nese velké hodiny a v druhé visí velké kostelní zvony. Velmi pěkná je procházka k malému kostelíku Santa Maria dell Monte, který stojí v překrásné přírodě, obklopen vinnou révou a kaštany. Odtud je nádherný pohled na západní pobřeží ostrova.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.