Last: Dolomity - Val Gardena - Kronplatz, Schirmerhof - skipa...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof * *
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

GITSCHBERG - VAL GARDENA - PLOSE - KRONPLATZ.
Úžasné sněhové podmínky nabízí oblíbený, cenově zajímavý lyžařský zájezd do Dolomit. Tento zájezd pořádáme každoročně od zimy 2000. Vždy navštívíme nejlepší lyžařská střediska západních (nejbližších) Dolomit. Ultramoderní Kronplatz, vysokohorské Plose s nejdelší sjezdovkou v Dolomitech (9 km), nově propojené lyžařské středisko Gitschberg - Jochtal a fantastickou Val Gardenu a Seiser Alm s takřka 200 km sjezdovek.
Ubytování v léty osvědčeném a oblíbeném penzionu Schirmerhof ve vesničce Natz se skvělou stravou.
{{clanek:skimapa-Gitschberg-Jochtal}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-dolomity-seiser-alm}}
{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 18.30 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v cestovní smlouvě) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní jihotyrolská strava snídaně formou bufetuvečeře roznášení o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Pension** Schirmerhof se nachází ve vesničce Natz. Je to léty osvědčený a vyhledávaný pension, zejména díky vynikající stravě. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí.VYBAVENÍ: restaurace, sauna, malý bar, W-ifi ve společných prostorách, lyžárna, parkoviště.POKOJE: Standardní dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC, některé s možností 1-2 přistýlek.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 18.30 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakouska a Itálii (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích").

2. den

Ráno příjezd na neustále modernizované, kouzelné středisko Gitschberg – Jochtal. Nyní nabízí 10 lanovek, 6 vleků a téměř 60 km sjezdovek ve výšce 1.300 – 2.512 m. Celodenní lyžování. Odpoledne, po lyžování, odjezd na ubytování a večeři do letoviska Natz.

3. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem do slavného lyžařského střediska Val Gardena. Celodenní lyžování ve Val Gardeně. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

4. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem (cca 16 km) na vysokohorské středisko Plose (50 km sjezdovek ve výšce až 2.500 m). Celodenní vysokohorské lyžování. V podvečer, po lyžování, prohlídka čarokrásného Brixenu a návrat do pensionu, večeře.

5. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem na Kronplatz (jedno z nejlepších středisek v Dolomitech, více než 116 km sjezdovek). V podvečer, po lyžování, odjezd přes Vídeň, Brno (zde po půlnoci) do Ostravy.

6. den

Ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.