Last Minute Gitschberg Jochtal Přes Den busem do Itálie - hotel Zur Li

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Jižní Tyrolsko, Dolomiti Superski - Valle Isarco Gitschberg
Ubytování Hotel gasthof Zur Linde
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 324 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Gitschberg Jochtal autobusem PŘES DEN do Itálie 2017 - hotel ** Zur Linde Mühlbach cca 50 m od lanovky do skiareálu Gitschberg - ubytování ideální pro RODINY s dětmi

Z Prahy cca 625 km

Hotel v centru obce cca 50 m od lanovky do skiareálu Gitschberg (lanovka přepravuje do vyšší nadm. výšky – do městečka Meransen, kde se rozprostírá lyž. areál Gitschberg, který je propojen se skiareálem Jochtal, skibus (cca 50 m od hotelu) jezdí do lyž. střediska Jochtal. Skiareál Plose cca 18 km od hotelu, cca 25 km skiareál Kronplatz. Z obce Mühlbach jezdí vlak (skitrain) k lyž. středisku Kronplatz (kabinová lanovka Percha) a od této zimní sezóny nově také do stř. Helm (hotel cca 200 m od žel. nádraží). Běžecké tratě (Val a Meransen) cca 7 km od hotelu.

Skiresort Gitschberg – Jochtal (1.307 – 2.498 m n.m.) Lyž. tratě: 20% modré, 55% červené, 25% černé, celkem 44 km lyž. tratí, 16 lanovek a vleků, 32 km stop pro běžkování

- nová kabinková lanovka ze sezóny 2011/12 propojující skiareály Gitschberg a Jochtal + nová modrá trať Schwandt
- lyž. komplex pouze 7 km od dálnice Bolzano – Brixen
- vysoká garance sněhu na jižních svazích hory Pfunder
- Gitschberg – Jochtal je držitelem několika prestižních ocenění (skiresort TOP family friendly, dále vítěz v úpravě lyž. tratí, výhodná cena atd.)
- funpark pro free lyžaře a snowborďáky ve městě Vals (Jochtal) + obliba snowkitingu
- lyž. region „child-friendly“ = kvalitní vypracovaná péče o malé lyžaře + 3 dětské parky
- aktivní carvingové lyžování v horních partiích na červené Sonnenberg Gitsch v Meransenu (Gitschberg)
- Jochtal: v horní části se nacházejí řídce zalesněné carvingové pisty se 6sedačkou a ve vrchní pasáži dvě černé tratě - jedny z nejprudších, jaké je ještě možné upravovat
- Gitschberg-Jochtal poskytuje nádherný panoramatický výhled na Eisacktalské údolí (Eisack Valley)
- aprés-ski zábava (krytý bazén Alpinpool v Meransenu, procházky ve sněžnicích, zábava na sáňkách, jízda na saních tažených koňmi atd.)
Ubytování
Popis ubytování: restaurace, bar, bezplatné parkování (dle aktuální obsazenosti). Pokoje 2-4lůžkové s příslušenstvím, TV-SAT, telefon, některé pokoje s balkónem. Dom. mazlíček povolen na vyžádání. Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.
Stravování
polopenze (snídaně bufet, večeře předkrm, hl. chod, salátový bufet)
Doprava
Program zájezdů: odjezd Praha st. metra Hradčanská v 8.00 hod., příjezd do hotelu, večeře. Další dny po snídani individuální lyžování ve skiareálu Gitschberg-Jochtal (stř. vzájemně propojena, viz skimapa), po lyžování návrat lanovkou (stř. Gitschberg) nebo skibusem (stř. Jochtal), večeře. Pozn.: do stř. Gitschberg se klient dopraví lanovkou (cca 50 m od hotelu), do stř. Jochtal doprava skibusem. Předposlední den po snídani a lyžování odjezd busem CK v cca 18 hod. do ČR. Návrat do ČR v ranních hodinách.

Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice. Jednotlivá další nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os.

Další nástupní místa podle tras v termínu 07.02.-12.02.2017 (Út-Ne, záj. IT 281-D) Trasa A: Plzeň, Rokycany, Beroun. 4 dny lyžování. Skipas cca 171 euro/dosp.os.
Další nástupní místa podle tras v termínu 19.02.-24.02.2017 (Ne-Pá, záj. IT 284-D) Trasa D: Liberec, Jablonec n. N., Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav. 4 dny lyžování. Skipas cca 171 euro/os.
Další nástupní místa podle tras v termínu 01.03.-06.03.2017 (St-Po, záj. IT 285-D) Trasa F: Most, Chomutov, Žatec, Louny. 4 dny lyžování. Skipas cca 171 euro/dosp.os.

Gitschberg-Jochtal - autobusové zájezdy s nočním přejezdem do Itálie - více info v CK.
Pozn.: služby průvodce CK* (během zájezdů není přítomen průvodce CK, je přítomen pouze během cesty autobusem CK tam a zpět, tzn. průvodce první den ubytuje klienty a poslední den organizuje odjezd a s klienty odjíždí do ČR).
 
Nabídka autobusových zájezdů Gitschberg - Jochtal v Pdf + ceník skipasů
 
Pro více informací o skiareálu, skimapa, ceník skipasů....klikněte ZDE

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.