Last Minute Val di Fiemme autobusem - hotel Lucia - Sleva 5% na skipas

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Trentino, Dolomiti Superski - Val di Fiemme - Tesero
Název ubytování Lucia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 818 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Dolomiti Superski Val di Fiemme autobusem 2017 - hotel ** Lucia - SLEVA 5% na skipas, SKIBUS nedaleko hotelu

Z Prahy 680 km

Středisko Val di Fiemme se nachází v překrásné oblasti Trentino. Vedle lyžování na 103 km tratí je též oblíbeným centrem pro běh na lyžích (cca 100 km). V roce 2003 se zde již podruhé konalo Mistrovství světa v nordickém lyžování. Skipas pro Val di Fiemme/Obereggen zahrnuje areály Alpe Cermis, Alpe Lusia/Bellamonte, Passo Rolle, Ski Center Latemar a Lavazé/Lochgrimm. Tato střediska nejsou sice propojena, přepravu však mezi nimi zajišťuje skibus. Možnosti FREESTYLE a SNOWBOARDING (half-pipe, Funpark). Noční lyžování v Obereggenu. Velmi doporučujeme 5 km černou sjezdovku “Pista Olympia” z vrcholu Alpe Cermis nebo 4 km trať Fiamme d´Oro nad Moenou.

Lyžování: Cavalese - Alpe Cermis, ski-centrum Latemar, Alpe Lusia.
Ubytování
Hotel v městečku Tesero na poklidném místě, cca 4 km od střediska Cavalese - Alpe Cermis, cca 16 km ski-centrum Latemar, cca 400 m skibus, v okolí ideální terény pro běžkování.

Ubytování: restaurace, bar, společenská místnost, lyžárna, výtah, garáž za poplatek. Pokoje s příslušenstvím, dvou a vícelůžkové, TV, telefon. Wi-Fi internet ve všech pokojích. Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.
Stravování
polopenze (snídaně formou bufetu, večeře menu, salát)
Doprava
Program zájezdů: odjezd Praha st. metra Hradčanská v 20.00 hod., ráno příjezd do Itálie - možnost převlečení ve společenské místnosti hotelu, individuální lyžování v oblasti Val di Fiemme (doprava do skiareálu a zpět skibusem po dobu celého zájezdu), večeře. Další dny po snídani individuální lyžování ve Val di Fiemme, večeře. Předposlední den zájezdu po skončení lyžování možnost převlečení ve společenské místnosti, odjezd do ČR. Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice. Jednotlivá další nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os.

Další nástupní místa podle tras v termínu 21.01.-26.01.2017 (So-Čt, záj. IT 201) Trasa F: Most, Chomutov, Žatec, Louny.
Další nástupní místa podle tras v termínu 03.03.-09.03.2017 (Pá-Čt, záj. IT 205) Trasa D: Liberec, Jablonec n N., Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.
Další nástupní místa podle tras v termínu 07.03.-12.03.2017 (Út-Ne, záj. IT 206) Trasa F: Most, Chomutov, Žatec, Louny.

Val di Fiemme Obereggen - autobusové zájezdy s přejezdem do Itálie PŘES den - více info v CK.
 
 
Přehled nabídky autobusových zájezdů Val di Fiemme v Pdf  + ceník skipasůTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.