Last Minute Val di Fiemme Přes Den busem do Itálie - hotel Lucia - Sle

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Trentino, Dolomiti Superski - Val di Fiemme - Tesero
Název ubytování Lucia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 657 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Dolomiti Superski Val di Fiemme autobusem PŘES den do Itálie - hotel ** Lucia - SLEVA 5% na skipas, SKIBUS nedaleko hotelu

Z Prahy 680 km

Středisko Val di Fiemme se nachází v překrásné oblasti Trentino. Vedle lyžování na 103 km tratí je též oblíbeným centrem pro běh na lyžích (cca 100 km). V roce 2003 se zde již podruhé konalo Mistrovství světa v nordickém lyžování. Skipas pro Val di Fiemme/Obereggen zahrnuje areály Alpe Cermis, Alpe Lusia/Bellamonte, Passo Rolle, Ski Center Latemar a Lavazé/Lochgrimm. Tato střediska nejsou sice propojena, přepravu však mezi nimi zajišťuje skibus. Možnosti FREESTYLE a SNOWBOARDING (half-pipe, Funpark). Noční lyžování v Obereggenu. Velmi doporučujeme 5 km černou sjezdovku “Pista Olympia” z vrcholu Alpe Cermis nebo 4 km trať Fiamme d´Oro nad Moenou.

Lyžování: Cavalese - Alpe Cermis, ski-centrum Latemar, Alpe Lusia.
Ubytování
Hotel v městečku Tesero na poklidném místě, cca 4 km od střediska Cavalese - Alpe Cermis, cca 16 km ski-centrum Latemar, cca 400 m skibus, v okolí ideální terény pro běžkování.

Ubytování: restaurace, bar, společenská místnost, lyžárna, výtah, garáž za poplatek. Pokoje s příslušenstvím, dvou a vícelůžkové, TV, telefon. Wi-Fi internet ve všech pokojích. Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.
Stravování
polopenze (snídaně formou bufetu, večeře menu, salát)
Doprava
Program zájezdů s denním přejezdem do Itálie: odjezd z Prahy st. metra Hradčanská v 8.00 hod, příjezd do hotelu, ubytování v hotelu, večeře. Další dny po snídani individuální lyžování ve Val di Fiemme, doprava k lyž. terénům skibusem. Předposlední den po skončení lyžování možnost převlečení ve společenské místnosti a odjezd do ČR. Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice. Jednotlivá nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os.

Další nástupní místa podle tras v termínu 26.02.-03.03.2017 (Ne-Pá, záj. IT 204-D) Trasa B: Děčín, Ústí n. L., Teplice, Litoměřice, Kralupy n. Vl. 4 dny lyžování. Skipas cca 168 euro/dosp.os.

Val di Fiemme Obereggen - autobusové zájezdy s nočním přejezdem do Itálie - více info v CK.
 
Přehled nabídky autobusových zájezdů Val di Fiemme v Pdf + ceník skipasůTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.