Lyžování Dolomity - Schirmerhof - skipas v ceně Č.7024

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof * *
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 11 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

PLOSE - VAL GARDENA - GITSCHBERG - JOCHTAL - KRONPLATZ.
Pohodlný, velice oblíbený prázdninový lyžařský zájezd do Dolomit. Zájezd pořádáme každoročně od zimy 2000. Navštívíme nejlepší lyžařská střediska západních Dolomit. Ultramoderní Kronplatz, vysokohorské Plose s nejdelší sjezdovkou v Dolomitech (9 km), nově propojené lyžařské středisko Gitschberg-Jochtal a fantastickou Val Gardenu a Seiser Alm s takřka 200 km sjezdovek.
Ubytování v léty osvědčeném a velice oblíbeném penzionu Schirmerhof (ve vesničce Natz) s vynikající stravou.
{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-dolomity-seiser-alm}}
{{clanek:skimapa-Gitschberg-Jochtal}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 6.45 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v cestovní smlouvě) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní jihotyrolská strava snídaně formou bufetuvečeře roznášení o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Pension** Schirmerhof se nachází ve vesničce Natz. Je to léty osvědčený a vyhledávaný pension, zejména díky vynikající stravě. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí.VYBAVENÍ: restaurace, sauna, malý bar, W-ifi ve společných prostorách, lyžárna, parkoviště.POKOJE: Standardní dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC, některé s možností 1-2 přistýlek.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 6.45 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakouska a Itálii (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd na ubytování a večeři do oblíbeného penzionu nedaleko Brixenu.

2. den

Ráno po snídani poměrně krátký výjezd naším autobusem na středisko Plose (50 km sjezdovek). Celodenní vysokohorské lyžování ve výšce takřka 2.500 m. V podvečer, cestou do hotelu, prohlídka čarokrásného centra Brixenu. Příjezd do pensionu, večeře.

3. den

Ráno po snídani delší výjezd naším autobusem do snad nejslavnějšího střediska Dolomit Val Gardena. Celodenní lyžování. Poté návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

4. den

Po snídani odjezd naším autobusem na lyžování v neustále modernizovaném středisku Gitschberg – Jochtal (nadmořský výška 1.300 - 2.512 m, 50 km sjezdovek). Obě střediska od zimy 2012 propojena novými lanovkami. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

5. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem na Kronplatz (jedno z nejlepších středisek v Dolomitech, více než 110 km sjezdovek). Kolem 16 hodiny odjezd přes Vídeň, Brno (zde před půlnocí) do Ostravy.

6. den

Velmi brzy ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.