Lyžování Dolomity - Schirmerhof - skipas v ceně, Poslední Pokoj...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 13 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

VAL GARDENA - GITSCHBERG JOCHTAL - PLOSE - KRONPLATZ
Pohodlný, velice oblíbený prázdninový lyžařský zájezd do Dolomit. Zájezd pořádáme každoročně od zimy 2000. Navštívíme nejlepší lyžařská střediska západních Dolomit. Ultramoderní Kronplatz, vysokohorské Plose s nejdelší sjezdovkou v Dolomitech (9 km), nově propojené lyžařské středisko Gitschberg-Jochtal a fantastickou Val Gardenu a Seiser Alm s takřka 200 km sjezdovek.
Ubytování v léty osvědčeném a velice oblíbeném penzionu Schirmerhof (ve vesničce Natz) s vynikající stravou.
{{clanek:skimapa-Gitschberg-Jochtal}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-dolomity-seiser-alm}}
{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 6.45 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v cestovní smlouvě) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní jihotyrolská strava snídaně formou bufetuvečeře roznášení o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Pension** Schirmerhof se nachází ve vesničce Natz. Je to léty osvědčený a vyhledávaný pension, zejména díky vynikající stravě. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí.VYBAVENÍ: restaurace, sauna, malý bar, W-ifi ve společných prostorách, lyžárna, parkoviště.POKOJE: Standardní dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC, některé s možností 1-2 přistýlek.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 6.45 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakouska a Itálii (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd na ubytování a večeři do oblíbeného penzionu nedaleko Brixenu.

2. den

Ráno po snídani poměrně krátký výjezd naším autobusem na středisko Plose (50 km sjezdovek). Celodenní vysokohorské lyžování ve výšce takřka 2.500 m. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

3. den

Ráno po snídani delší výjezd naším autobusem do snad nejslavnějšího střediska Dolomit Val Gardena. Celodenní lyžování. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na lyžování v neustále modernizovaném středisku Gitschberg – Jochtal (nadmořský výška 1.300 - 2.512 m, 50 km sjezdovek). Obě střediska od zimy 2012 propojena novými lanovkami. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem zpět do pensionu, večeře.

5. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem na Plose. Celodenní lyžování. V podvečer, při návratu po lyžování, prohlídka čarokrásného centra Brixenu. Večeře.

6. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem na Kronplatz (jedno z nejlepších středisek v Dolomitech, více než 110 km sjezdovek). V podvečer, po lyžování, odjezd přes Vídeň, Brno (zde po půlnoci) do Ostravy.

7. den

Ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.